Суд виніс вирок луганчанину, який вбив свою жінку у санаторії в Трускавці
За публічного обвинувачення прокурорів Дрогобицької окружної прокуратури 37-річного мешканця Луганської області засудили за умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті потерпілої (ч. 2 ст. 121 КК України).
Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.
Вироком суду чоловіку призначили покарання у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення волі.
Прокурори в суді довели, що у вересні цього року в одному із санаторіїв Трускавця, чоловік побив до смерті свою співмешканку.
Напередодні ввечері обвинувачений сам розпивав алкогольні напої в кімнаті санаторію, де спільно проживав зі своєю 36-річною жінкою та її малолітнім сином.
Коли потерпіла повернулась додому, між співмешканцями виник словесний конфлікт на ґрунті ревнощів. У ході суперечки фігурант почав бити жінку кулаками, від чого вона впала на підлогу. Не зважаючи на це, він продовжив її бити. Внаслідок отриманих травм жінка померла на місці.
Наразі обвинувачений знаходиться під вартою. Вирок суду набере законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження.
Нагадаємо, актор Остап Супка засуджений до трьох років обмеження волі через "п'яну ДТП".
- 851 перегляд
Читайте також:
- Львівська ОВА, підпис російського імператора і виїзд чоловіків за кордон: як відреагували чиновники на розслідування
- Іспанія відмовилася розслідувати вбивство Портнова разом з Україною і ще не видала його тіло, - ЗМІ
- Подробиці вбивства Портнова у Мадриді: "стрілок" був один і вистрілив 9 разів, - El Pais
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Псевдопрокурора з окупованої Луганщини в Івано-Франківську засудили до 15 років ув'язнення
- 17:00 Допомога Луганщини Силам оборони у 2025 році перевищила мільярд гривень
- 16:02 “Зафіксували влучання та пожежу”: у Генштабі підтвердили удар по Алчевському меткомбінату
- 16:00 «Зимова підтримка»: перші українці отримають виплату 6500 гривень
- 15:00 Луганчан запрошують долучатися до складу Ради ВПО при обласній адміністрації
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 923
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 824
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 687
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 634

“Зафіксували влучання та пожежу”: у Генштабі підтвердили удар по Алчевському меткомбінату
Сіверськодончани організували концерт для військових у Дніпрі (ФОТО)
“10.22.24”: у День ЗСУ на ТОТ провели акцію, до якої долучилися жителі Луганська та Сіверськодонецька