В окупантів на Луганщині побільшало дезертирів. У Сєвєродонецьку модульні котельні не прогрівають будинки
Опубліковано 12.12.2023 - 10:00
За два місяці у самопроголошеній «лнр» дезертували 800 осіб. Модульні котельні в Сєвєродонецьку не прогрівають навіть обрані будинки.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
У самопроголошеній «лнр» збільшується кількість дезертирів серед місцевих. Зокрема, тільки за останні два місяці «народна міліція лнр» оголосила у розшук близько 800 осіб.
Також у ЛОВА повідомили, що модульні котельні, встановлені загарбниками в обраних ними багатоповерхівках Сєвєродонецька, не гріють.
«Вони в змозі лише підтримувати систему опалення, захищаючи її від розмерзання. Містяни очікують на рахунки за теплопостачання, якого вони не відчули», - зазначили у ЛОВА.
Нагадаємо, окупанти знов ретельно перевіряють документи містян у Сєвєродонецьку.
- 1586 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 ЛОВА: Жителі багатоповерхівки у Лисичанську п’ятий місяць чекають на ремонт даху
- 09:30 З гранатометів та ствольної артилерії ворог поцілив на Луганщині
- 19:00 Рідні безвісти зниклих військовослужбовців можуть отримати 15 тисяч гривень від Лисичанської МВА
- 18:00 Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
- 17:00 Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 4483
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 4132
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 2509
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2093


ЛОВА: Жителі багатоповерхівки у Лисичанську п’ятий місяць чекають на ремонт даху
З гранатометів та ствольної артилерії ворог поцілив на Луганщині
Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
