Відсутність роботи та заборона знімати. Розповідь сєвєродончанина, який побував у місті
Сєвєродончанин з’їздив у рідне місто й повідомив, як воно зараз живе. Він розповідає про роботу, комунікації, пересування між містами, заборону знімати у магазині.
За його словами, ситуація по місту, різна. Наприклад, вул. Первомайська без опалення. На Курчатова, де він живе, й досі немає нічого з комунікацій.
«Асфальт латочний. У деяких місцях здертий», - каже чоловік.
Комунікації розриті. Зв'язку немає. За 3-4 кілометри від міста тільки він з'являється. Через це швидку не викликати.
«Викликає обурення у людей», - каже він.
Людей у місті мало, з роботою складно. Комендантська година починається з 19-00. Сам він поки живе у росії, повертатися зараз не збирається, а у майбутньому – можливо.
«Людей мало по місту…З роботою складно. Здебільшого це сфера торгівлі. Продавцем чи охоронцем. Подейкують про «Азот». Якихось заяв не було поки», - зазначив він.
У супермаркеті забороняють знімати. Це сталося у «Матрьошці».
«Нас охорона оточила, почала розповідати, що фоткати не можна. Ми спочатку хотіли з ними із цього приводу щільно поспілкуватися, але потім не стали гаяти часу….», - зазначив чоловік.
У Лисичанськ та Кремінну не проїдеш без прописки. У Рубіжному відновлення немає.
Наприкінці хлопця запитали, скільки, на його думку, треба часу на відновлення Сєвєродонецька.
«З такими темпами, я думаю, що ще роки 2 точно. Питання не лише у відновленні, питання у тих будинках, які повністю зруйновані», - вважає він.
До речі, алкоголь на ТОТ провозити не можна. Але у коментарях зазначили, що нібито можна провезти 1 літр спиртного на людину.
Нагадаємо, містянин показав, як гучно у Сєвєродонецьку.
- 2862 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
- 18:00 Прессекретар Луганського загону Олександр Трохимець: «Іноді було більше моментів, коли треба було вести вогонь, ніж...
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили компенсацію першого внеску за програмою «єОселя»
- 16:00 У релокованому луганському виші обрали ректора
- 15:00 СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1608
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1543
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1426
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1201


У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
У релокованому луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
