Луганські спорсмени - серед призерів всеукраїнських змагань

Сєвєродонецький тенісист посів призове місце на турнірі у Києві, лисичанські спортсменки перемогли на Кубку України з акробатичного рок-н-ролу.

Про це повідомляють Сєвєродонецька та Лисичанська МВА.

Так, 16-17 грудня у Києві проходив тенісний турнір SMASH & VIHOLA U14 BOYS CUP #3.

Вихованець сєвєродонецької КДЮСШ 1 Арсеній Пінчук, який брав участь у змаганнях, за результатом зіграних сетів посів друге місце. Тренер спортсмена - Максим Сєвєрченко.

Також 16 грудня у Києві відбувся Кубок України з акробатичного рок-н-ролу серед команд формейшн. Вихованки Лисичанської міської ДЮСШ посіли на змаганнях призові місця в категорії «Юніори-дует»:

• перше місце зайняли Вероніка Артюшенко та Альбіна Буйновська у складі команди «Soul»;
  • третє місце - Катерина Осіташвілі та Аліна Гонтарєва.

Нагадаємо, 80-річний спортсмен з Рубіжного завоював “золото” на змаганнях з бігу.