У росії шпиталізували луганських дітей, які поверталися з “відпочинку” у таборі, одна дівчинка померла
Десятки дітей з окупованої Луганщини, які потягом поверталися з табору у тюмені (рф), доставили у лікарню через підвищення температури. Одна дівчинка з групи померла.
Про це повідомляють окупаційні змі.
Інформація про те, що на потязі, який прямував з тюмені через саратівську область рф, близько 30 дітей звернулися за допомогою через підвищення температури, з’явилася сьогодні вночі.
“За інформацією супроводжуючих та оперативних служб, під час руху поїзда померла одна із дітей - 12-річна дівчинка”, - повідомило міністерство охорони здоров’я саратовської області.
Зазначається, що діти поверталися з "відпочинку" у таборі в складі організованої групи зі 125 осіб у супроводі дорослих. За даними російських змі, всі вони - з території окупованої Луганщини, частина - з окупованого Сорокиного та Сорокинського району (Краснодон).
Під час однієї з зупинок групу зняли з потягу та доставити до інфекційної лікарні саратова. За результатами обстеження, наразі близько 60 дітей мають ознаки ОРВІ. У 15 з них підтвердили грип А.
Нагадаємо, для депортації окупанти заманюють дітей із ТОТ на територію рф на “відпочинок” або “лікування”.
- 717 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рідні безвісти зниклих військовослужбовців можуть отримати 15 тисяч гривень від Лисичанської МВА
- 18:00 Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
- 17:00 Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру
- 16:00 Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній
- 15:00 Луганчан запрошують на екскурсію Києвом (РЕЄСТРАЦІЯ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 884
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 657
- «Півторалітрова пляшка "Прозорої" може коштувати комусь життя». Андрій Єременко — про бої за Луганщину, відповідальність і повернення до цивільного життя 07.08.2026 переглядів: 624
- Бойко розповіла, що відбувається з житловим проєктом Сіверськодонецької МВА на Київщині 07.08.2026 переглядів: 593


Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця
ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти знову провалюють підготовку до зими
