З деокупованого Невського поліцейські евакуювали місцеву мешканку
Опубліковано 30.12.2023 - 19:00
Сьогодні, 30 грудня, поліцейські, які несуть службу вздовж лінії розмежування на Луганщині, вивезли в більш безпечне місце 54-річну жінку.
Про це повідомляє обласна поліція.
Крім цього, вчора, евакуюючи пораненого внаслідок обстрілів 70-річного дідуся, чоловік повідомив поліцейськім, що в його зруйнованому внаслідок авіаудару приватному будинку знаходилась сумка з документами.
Під час візиту до с. Невське, розбираючи завали будинку, поліцейським вдалося знайти документи дідуся.
Нагадаємо, по Невському окупанти завдали близько 20 авіаційних ударів: поранено чоловіка, зруйновані п’ять будинків.
- 437 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 У мережі показали зграю безпритульних собак в окупованому Сіверськодонецьку (ВІДЕО)
- 09:10 ЛОВА: на ТОТ Луганщини підлітків залучають до роботи на заводах, а студентів з рф відправляють у військові шпиталі
- 08:54 За добу на Лиманському напрямку ворог атакував десять разів
- 19:00 Визначили 25 переможців програми пільгового кредитування для ВПО Кремінської громади
- 18:00 Сіверськодонецька громада виплатила понад 300 тис. грн ліквідаторам аварії на ЧАЕС
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1289
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 1195
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1170
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1072


ЛОВА: на ТОТ Луганщини підлітків залучають до роботи на заводах, а студентів з рф відправляють у військові...
За добу на Лиманському напрямку ворог атакував десять разів
У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини