Ворог використовує “весь арсенал авіації” на Лимано-Куп’янському напрямку, - Фітьо
Тридцятьма дронами-камікадзе вдарили росіяни по українських позиціях на Лимано-Куп’янському напрямку минулої доби.
Про це в ефірі телемарафону розповів начальник служби зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо.
За його словами, на цьому напрямку ворог також здійснив 14 авіаударів: “використовував весь арсенал авіації, скидав керовані авіаційні бомби у районі Серебрянського лісництва”.
“Також було залучено 30 дронів-камікадзе по українських захисниках”, - додав Фітьо.
Крім того, окупанти здійснили 613 артилерійських та мінометних обстрілів.
“Відбито три ворожих атаки на Куп’янському напрямку. Можливо, погіршення умов, а можливо якісь інші “тактичні задуми” ворога зменшили кількість атак”, - наголосив речник.
На Лимано-Куп’янському напрямку українські військові минулої доби знищили 171 загарбника та 44 одиниці ворожої техніки, серед якої танк, два БМП-2 та два МТ-ЛБ.
Упродовж грудня у зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця», за даними Фітьо, українські захисники знищили та поранили понад 14 тисяч окупантів. Також ворог втратив 1 236 одиниць техніки: понад 160 танків, 260 броньованих машин та понад 210 гармат та мінометів.
Нагадаємо, Фітьо про російські дрони-камікадзе: "У них виробництво цих дронів налагоджено".
- 500 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Від 50 до 200 тис. грн: ВПО зі Старобільщини можуть отримати компенсацію першого внеску за «єОселею»
- 18:00 У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
- 18:00 Прессекретар Луганського загону Олександр Трохимець: «Іноді було більше моментів, коли треба було вести вогонь, ніж...
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили компенсацію першого внеску за програмою «єОселя»
- 16:00 У релокованому луганському виші обрали ректора
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1754
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1567
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1447
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1213


У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
У релокованому луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
