Рубіжанська МВА назвала суму допомоги, виплачену жителям з місцевого бюджету у 2023 році
Протягом 2023 року 1570 жителям Рубіжанської громади нарахували грошову допомогу з місцевого бюджету за різними програмами.
Про це повідомляє начальник Рубіжанської міської військової адміністрації Андрій Юрченко.
Зокрема, за Програмою надання грошової допомоги Захисникам та Захисницям України, які беруть/брали участь у бойових діях, повʼязаних з повномасштабною військовою агресією рф проти України, «Громада - Захисникам і Захисницям» допомогу отримали 188 захисників на загальну суму 5 мільйонів 640 тисяч гривень.
Ще 323 людям виплатили допомогу за Програмою надання грошової допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах/ є особами з інвалідністю унаслідок війни/ є членами сімей загиблих/померлих/безвісно зниклих Захисників і Захисниць України на 1 мільйон 820 тисяч гривень.
Крім того, 1059 рубіжан отримали 10 мільйонів 590 тисяч гривень на оздоровлення/покращення здоров’я дітей.
Таким чином загальна сума коштів, які отримали жителі громади, становить 18 050 000 гривень.
Нагадаємо, у грудні 34 мешканцям Сєвєродонецької громади призначили матеріальну допомогу на загальну суму майже 400 тисяч гривень.
- 506 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Діти з Лисичанської громади відвідали музично-візуальне шоу «Красуня та Чудовисько»
- 18:59 «Наші лікарі витримують, а медичне обладнання – ні». Відкрилася виставка Олександра Плаксіна
- 18:00 Поліція Луганщини планує переймати досвід спортивних ініціатив з фізичної реабілітації ветеранів
- 17:00 Як майстриня з Рубіжного Ірина Руда виготовляє гіпсові фігурки та займається свічковарінням
- 16:00 «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 687
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 614
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 579
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 575


Як майстриня з Рубіжного Ірина Руда виготовляє гіпсові фігурки та займається свічковарінням
Судитимуть колишнього лісничого та т.в.о. директора парку «Кремінські ліси» за колабораційну діяльність
Стало відомо про загибель на Запоріжжі 24-річного військового з Рубіжного