У Сєвєродонецьку отримання паспорта через військкомат. У Сватовому складатимуть необов’язкові іспити, - ЛОВА
При бажанні чи необхідності отримати паспорт зразка рф в окупованому Сєвєродонецьку змушують йти до військово-облікового столу. В окупованому Сватовому школярів змушують складати необов’язкові до 2028 року російські іспити.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Зокрема, без відповідної позначки в інших інстанціях документи не приймають. Не медичний огляд чоловіків відправляють до інших населених пунктів. За інформацією ЛОВА, подорож – за власний кошт.
Також повідомляється, що на Сватівщині школярів змушують складати єдиний державний іспит. До 2028 року він не є обов’язковим і школярів з окупованої території до вишів рф мають приймати без нього.
До цього давали його на свій вибір, але попередні два літа бажаючих було небагато. Так, у 2022-му – трохи понад двохсот представників серед усіх випускників захоплених ще у 2014 році територій. Минулоріч записалася на нього трохи більша кількість осіб, але ненабагато, повідомляє ЛОВА.
Наразі, за півроку до закінчення школи, у Сватовому почали змушувати складати цей необов’язковий іспит – у чергу вже включили 97 осіб.
«Майже половину від загальної кількості бажаючих по всій так званій «лнр» півтора роки тому. Показова робота пропаганди», - зазначили у ЛОВА.
Як повідомлялось, отримати адмінпослуги в окупованому Сєвєродонецьку можливо лише через військкомат, а у Лисичанську вкотре оглядають порожні квартири на можливі дефекти.
- 1462 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У гумхабі Сіверськодонецької громади у Дніпрі відкрили великодню виставку «Незламна писанка» (ФОТО)
- 18:00 На фронті загинув військовий з Попасної
- 17:16 В Україну у Чистий четвер прийде тепло і магнітні бурі
- 17:06 Податкова може отримати доступ до банківської таємниці вже цього року, - ЗМІ
- 17:00 У Києві працюватиме консультаційний центр луганської податкової
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 4392
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися 14.04.2025 переглядів: 3137
- NRC частково відновлює надання грошової допомоги ВПО - хто може отримати 15.04.2025 переглядів: 2605
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти оприлюднили нові адреси 09.04.2025 переглядів: 2256