ЛОВА: Окупанти на Луганщині розвивають систему відеоконтролю над населенням
Відеокамери з розпізнаванням обличчя вже охоплюють 30 % громадських місць у самопроголошеній «лнр». За чотири дні близько 700 важкопоранених росіян вивезли з Луганщини до рф.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За даними ЛОВА, 30 % громадських місць і 20 % житлової забудови самопроголошеної «лнр» на цей час охоплює комплекс відеоспостереження загарбників. Найбільшу кількість камер встановили в Луганську та на контрольно-пропускних пунктах на кордоні із ростовською областю рф. Камери здатні розпізнавати особистість по обличчю. Кожна відеокамера підключена до централізованої системи.
“У бюджеті на поточний рік передбачене додаткове фінансування на розвиток цієї системи відеоконтролю над населенням. Ситуація, коли “під ковпаком” може опинитися кожен”, - зауважили в обласній адміністрації.
Також повідомляється, що загарбники продовжують зазнавати значних втрат в особовому складі, що залучений на сході України.
“Лише з 6 по 10 січня до шпиталів у населених пунктах чернянка, валуйки та ровеньки бєлгородської області із Луганська привезли понад 300 окупантів із тяжкими травмами, до бєлгорода – майже 250, а до москви та калінінграда направлено близько 150 військовослужбовців рф, яким неможливо допомогти у прифронтових шпиталях через відсутність кваліфікованих лікарів”, - поінформували у ЛОВА.
Нагадаємо, на кордоні самопроголошеної «лнр» з рф перевірки не скасовані – на пунктах пропуску встановлять додаткове обладнання.
- 1341 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Критерії призначення допомоги дітям ВПО доручили переглянути, - нардеп
- 18:00 9,7 мільйонів пенсіонерів в Україні вже отримали цільову підтримку, - Свириденко
- 17:00 У Сіверськодонецькій МВА назвали суму допомоги військовим від початку року
- 16:00 Вступ до вишів молоді з ТОТ: що треба знати про квоти та підтримку
- 15:00 Юні художники з Сіверськодонецька перемогли на міжнародному конкурсі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Великдень на порозі — сіверськодончанки поділилися улюбленими рецептами пасок 09.04.2026 переглядів: 1549
- Заступниця голови Луганської ОДА Романенко задекларувала понад 1,3 млн грн зарплати за рік 07.04.2026 переглядів: 945
- Керівника обласної федерації бокса з Луганщини підозрюють в організації схеми виїзду військовозобов’язаних 08.04.2026 переглядів: 916
- Пенсійний фонд України запустив онлайн-подачу заяв на допомогу для ВПО 04.04.2026 переглядів: 755


Критерії призначення допомоги дітям ВПО доручили переглянути, - нардеп
У Сіверськодонецькій МВА назвали суму допомоги військовим від початку року
Вступ до вишів молоді з ТОТ: що треба знати про квоти та підтримку