Росіяни продовжують атакувати райони Макіївки та Білогорівки
Минулої доби ворог штурмував поряд з Макіївкою та Білогорівкою. У шпиталі до рф відправляють лише важкопоранених росіян – інших повертають на фронт.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За словами очільника Луганщини Артема Лисогора, противник тисне поблизу Макіївки та Білогорівки, обстрілюючи та намагаючись там просунутися.
“За учора нашими захисниками відбито вісім таких спроб. Під вогонь росіян також потрапило Невське. Авіацію вони спрямували на Білогорівку та Серебрянський ліс”, – зазначив Лисогор.
Також повідомляється, що до шпиталів “лнр” практично щодня надходять сотні поранених росіян. Медичні осередки переповнені. Водночас, за даними ЛОВА, потрапити до шпиталів, розташованих на території рф, може не кожен. Туди доправляють лише із важкими пораненнями, а також тих, хто зможе домовитися.
“Усіх інших після нетривалого відновлення повертають до “м’ясних” штурмів”, - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Сили оборони 16 січня відбили атаки противника у районах Макіївки, Білогорівки та Серебрянського лісу.
- 501 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ЛНУ імені Тараса Шевченка отримав медаль від Міністерства оборони України
- 18:00 Підписали меморандум про співробітництво між Броварською міськрадою та Сватівською МВА. Про що він
- 17:00 Окупанти схопили хлопця у Луганську за роботу на ЗСУ (ВІДЕО)
- 16:00 СБУ затримала на Київщині експартійця ОПЗЖ на Луганщині, який фінансував російський бюджет
- 15:00 Захисники з Кремінської громади отримають 260 тис. грн допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 762
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 670
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 521
- Війна не забрала музику: історія композитора зі Старобільщини 04.03.2026 переглядів: 519


Окупанти схопили хлопця у Луганську за роботу на ЗСУ (ВІДЕО)
СБУ затримала на Київщині експартійця ОПЗЖ на Луганщині, який фінансував російський бюджет
Луганський адмінсуд витратить 93 тис. грн на налаштування програми «ІС-ПРО»