Зеленський відзначив внесок лікаря з Луганщини, який рятував життя військових та містян
Президент України Володимир Зеленський у День Соборності вручив лікарю з Попасної Дмитру Ганичу медаль «За врятоване життя».
Про це повідомляє Луганська ОВА.
З початком повномасштабного російського вторгнення Дмитро залишився в місцевому медзакладі та продовжував надавати допомогу пораненим українським військовим та цивільному населенню.
З 5 березня 2022 року в будівлі Попаснянської міської багатопрофільної лікарні працювали тільки він – завідувач хірургічним відділенням – та одна медсестра.
«Разом і виконували надскладні операції. Під постійним вогнем росіян. Ризикували власним життям, щоб билися серця інших. Доки це було можливим. В місті, навколо якого точилися бої від першого дня повномасштабного вторгнення», – зазначив керівник Луганської ОВА Артем Лисогор.
Евакуювавшись, він продовжує приймати пацієнтів у Кропивницькому – проводить спостереження, УЗД, лікування.
Нагадаємо, до Дня волонтера президент відзначив держслужбовицю з Рубіжного.
- 646 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У понеділок у Сумах проведуть зустріч із пенсійних питань для луганських ВПО
- 17:24 У понеділок у деяких регіонах України очікуються заморозки
- 17:15 "Наступний тиждень буде вирішальним у переговорах щодо припинення війни в Україні", - Рубіо
- 16:59 Україна продовжує активні захисні дії у Курськії та Бєлгородській областях, - Зеленський
- 16:45 Луганських підприємців запрошують на захід щодо ментального здоров’я
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 5210
- Окупанти визнали, що не можуть запустити хімвиробництво й хочуть випускати картон 25.04.2025 переглядів: 2757
- ВПО можуть отримати гроші на оренду житла від УВКБ ООН – куди звертатися 20.04.2025 переглядів: 2309
- Луганським ВПО пропонують житло у Дніпрі та на Прикарпатті – куди звертатися 22.04.2025 переглядів: 2188