Генштаб ЗСУ заявив про заходи зі знищення засобів доставки ракет на Бєлгородському напрямку
Збройні Сили України не тільки контролюють повітряний простір, а й детально відстежують точки запусків російських ракет та логістику їх постачання, особливо, з застосуванням засобів військово-транспортної авіації.
Про це йдеться у заяві Генштабу ЗСУ.
У ній також йдеться, що "зафіксована інтенсивність обстрілів прямо повʼязана зі зростанням кількості військово-транспортних літаків, що протягом останнього часу направлялися до аеродрому Бєлгорода".
"З урахуванням цього, Збройні Сили України будуть і надалі вживати заходів зі знищення засобів доставки, контролю за повітряним простором для знищення терористичної загрози, в тому числі на Бєлгородсько-Харківському напрямку", - підкреслюється у заяві.
Зазначимо, що Генштаб ЗСУ не згадує сьогоднішнє падіння літака Іл-76 у Бєлгородській області і прямо не коментує цю подію.
Нагадаємо, у Бєлгородській області впав і розбився військово-транспортний Іл-76. Міноборони рф стверджує, що на борту були 65 полонених військовослужбовців ЗСУ, які перевозилися в Бєлгородську область для обміну, 6 членів екіпажу літака і 3 супроводжуючих. Повідомляється, що усі вони загинули. рф звинуватила в авіатрощі ЗСУ.
Український координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими закликав дочекатися офіційної інформації.
В Головному управлінні розвідки Міноборони підтвердили, що на сьогодні готувався обмін полоненими між росією та Україною.
- 502 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Скільки дітей Сіверськодонецької громади отримали допомогу до свята у 2025 році
- 18:00 У Луганську інформування мешканців окупанти переводять у месенджер MAX, - "Жовта Стрічка"
- 17:00 Сіверськодонецький прихисток на Дніпропетровщині має вільні місця для ВПО
- 16:00 На «Діалозі з бізнесом» громади Луганщини розкажуть про місцеві програми підтримки підприємців
- 15:00 На початок 2026 року Луганщина окупована на 99,6%, - DeepState
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 653
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 456
- Президент відзначив двох луганських рятувальників 28.12.2025 переглядів: 454
- ЛОВА: окупанти пропонують шахтам купувати російське обладнання, у Сіверськодонецьку містян змусили прибирати сніг 28.12.2025 переглядів: 440


На початок 2026 року Луганщина окупована на 99,6%, - DeepState
Знеструмлені прифронтові міста на Луганщині: окупанти заявили про атаку на енергооб’єкт
На окупованій Луганщині скоротили подачу води через низький рівень у резервуарах на насосній станції до 4 січня