На Авдіївському напрямку загинув військовий з Сєвєродонецька
Cєвєродончанин Єгор Колодєзєв загинув на фронті 23 січня.
Про це повідомляє Северодонецк Times.
“Єгор Колодєзєв – воїн 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха, 1997 року народження. Навчався у сєвєродонецькій школі №20”, - йдеться у повідомленні.
За інформацією каналу, захисник загинув на Авдіївському напрямку 23 січня 2024 року під час ракетної атаки. Не дожив до власного весілля 21 день.
“Щиро вірив у перемогу і повернення до рідного міста, для цього докладав максимум зусиль у лавах Збройних Сил України. Єгор мав багато планів на життя, мріяв про розвиток власної музичної студії та карʼєри виконавця”, - розповіли у Северодонецк Times.
У Єгора залишились батьки, старший брат і наречена.
Нагадаємо, сєвєродончанин Денис Соболь загинув 29 грудня 2023 року на Харківщині.
- 1872 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:45 «Били струмом і водили на розстріл»: 66-річний боєць з Луганщини розповів про три роки полону
- 11:00 Сіверськодонецьким військовим виплатили ще майже 2 млн гривень допомоги
- 10:00 €33 млн на пільгову іпотеку для ВПО: Німеччина та Україна підписали угоду
- 09:15 Окупанти мобілізуватимуть важкохворих без рішень суду, а дітей масово залучають до «антиекстремістських» заходів
- 08:26 Ворог здійснив 14 атак на двох східних напрямках
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 767
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 685
- Війна не забрала музику: історія композитора зі Старобільщини 04.03.2026 переглядів: 531
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 528


«Били струмом і водили на розстріл»: 66-річний боєць з Луганщини розповів про три роки полону
€33 млн на пільгову іпотеку для ВПО: Німеччина та Україна підписали угоду
Окупанти мобілізуватимуть важкохворих без рішень суду, а дітей масово залучають до «антиекстремістських» заходів