Запрацював новий електронний сервіс Міністерства доходів і зборів України - загальнодоступний інформаційний ресурс («ЗІР»)
ДПІ у м. Сєвєродонецькупропонує платникам податків скористатися електронним сервісом Міндоходів - Загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом («ЗІР»), який почав працювати у 2014 році на заміну Бази знань.
Інформаційний ресурс складається з таких розділів: запитання - відповіді; коментарі та пропозиції; нормативні та інформаційні документи; письмові консультації.
Інформація систематизована за напрямками: оподаткування, митна справа, єдиний соціальний внесок, електронний підпис, що сприятиме покращенню умов пошуку інформації.
Так, ресурс «ЗІР» дозволяє користувачам здійснювати пошук інформації по певному податку, напрямку діяльності, в т.ч. з використанням ключових слів, шляхом перегляду інформації за певні періоди, при цьому не лише по запитаннях-відповідях, але і по відповідях на письмові звернення, які були надані з використанням Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів. У перспективі планується запровадження інтерактивних посилань на взаємопов’язані документи.
Скористатися послугою можна за адресою http://zir.minrd.gov.uaабо через веб-портал Міндоходів («Інформаційно - довідковий ресурс»).
- 2552 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:40 Двох представниць Луганщини відзначили орденами княгині Ольги ІІІ ступеня
- 15:00 Поліцейському з Сіверськодонецька Кирилу Зіброву посмертно присвоїли звання «Герой України»
- 13:16 На окупованій Луганщині проукраїнські активісти провели акцію
- 11:30 ЛОВА: окупанти на Луганщині збільшують тариф на світло, у Старобільську продовжують забирати житло
- 10:02 Окупанти намагалися просунутися на кордоні Луганщини й Донеччини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 621
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 579
- Президент відзначив двох луганських рятувальників 28.12.2025 переглядів: 433
- ЛОВА: окупанти пропонують шахтам купувати російське обладнання, у Сіверськодонецьку містян змусили прибирати сніг 28.12.2025 переглядів: 416

Двох представниць Луганщини відзначили орденами княгині Ольги ІІІ ступеня
Поліцейському з Сіверськодонецька Кирилу Зіброву посмертно присвоїли звання «Герой України»
На окупованій Луганщині проукраїнські активісти провели акцію