На Луганщині окупанти почали використовувати новітню техніку, – Гайдай
У Луганській області російські війська почали застосовувати новітню техніку. Це може говорити про зниження у рф запасів старих зразків техніки.
Про це в ефірі “24 каналу” повідомив колишній очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.
“І артилерія працює потужно, і авіація, і техніки достатньо кидають в наступ. Можу також сказати, що зараз на полі бою з’являється все більше і більше новітньої техніки російської. Це і Т-90AM ("Прорив"). І це, в принципі, непогано”, – сказав він.
Гайдай вважає, що це може свідчити про стрімке зниження запасів старих зразків техніки. Ще одна версія – ворог не встигає відновлювати втрати, тому доводиться наступати на сучасній техніці
“Це говорить про те, що певні якісь запаси, що були, що вони завалювали 64-ми, 55-ми, 72-ми танками, напевно мають якусь межу. Або не встигають вони відновлювати зі своїх складів і тому доводиться кидати у наступ і сучасну техніку”, – зазначив екскерівник Луганської ОВА.
Нагадаємо, раніше начальник служби зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ Володимир Фітьо повідомляв, що на Лимано-Куп’янському напрямку зросла кількість артилерійських та мінометних обстрілів з боку противника.
- 833 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:40 Двох представниць Луганщини відзначили орденами княгині Ольги ІІІ ступеня
- 15:00 Поліцейському з Сіверськодонецька Кирилу Зіброву посмертно присвоїли звання «Герой України»
- 13:16 На окупованій Луганщині проукраїнські активісти провели акцію
- 11:30 ЛОВА: окупанти на Луганщині збільшують тариф на світло, у Старобільську продовжують забирати житло
- 10:02 Окупанти намагалися просунутися на кордоні Луганщини й Донеччини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 621
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 579
- Президент відзначив двох луганських рятувальників 28.12.2025 переглядів: 433
- ЛОВА: окупанти пропонують шахтам купувати російське обладнання, у Сіверськодонецьку містян змусили прибирати сніг 28.12.2025 переглядів: 416


Двох представниць Луганщини відзначили орденами княгині Ольги ІІІ ступеня
Поліцейському з Сіверськодонецька Кирилу Зіброву посмертно присвоїли звання «Герой України»
На окупованій Луганщині проукраїнські активісти провели акцію