Переговори рф та України можливі у 2024 році, — екс-главком НАТО
Як росія, так і Україна виснажені веденням війни, тому є ймовірність, що вони почнуть мирні переговори наприкінці поточного року, після виборів у США.
Про це заявив колишній головнокомандувач силами НАТО в Європі Джеймс Ставрідіс, повідомляє DW.
Він додав, що і росія, і Україна мають труднощі і отримують допомогу від третіх сторін, але "ймовірно, відкладатимуть переговори".
На думку Ставрідіса, війна між рф та Україною може закінчитися, "як корейська війна, що означає, що росія контролюватиме певну частину України, Крим, сухопутний міст у росію".
"З іншого боку, я припускаю, що Україна вступить до НАТО, - продовжив Ставрідіс. - Я думаю, що контури цієї угоди, ймовірно, стануть яснішими в міру того, як розвиватиметься цей рік".
У грудні 2023 року Ставрідіс закликав до збільшення допомоги Україні та назвав справу, за яку вона бореться, "справедливою".
Нагадаємо, у грудні російський диктатор володимир путін заявив, що мир в Україні наступить, коли його окупаційна армія виконає всі завдання "сво" - так в рф називають розв'язану війну.
Після цієї заяви путіна New York Times опублікував статтю про те, що в кулуарній дипломатії він сигналізує про готовність укласти мирну угоду.
Журналісти також повідомляють, що десятки інтерв’ю з росіянами, які давно знають путіна, і з міжнародними офіційними особами, які добре розуміються на внутрішній роботі кремля, показують, що він маневрує, щоб зменшити ризики та зберегти свої можливості відкритими у війні, яка триває довше, ніж він очікував.
- 791 перегляд
Читайте також:
- «Діалог з бізнесом»: підприємцям нагадають про терміни і перелік звітів, які подають до ТЦК та СП
- Судитимуть директора підприємства на окупованій Луганщині, який забезпечував друк пропагандистських газет
- Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Діалог з бізнесом»: підприємцям нагадають про терміни і перелік звітів, які подають до ТЦК та СП
- 17:00 Судитимуть директора підприємства на окупованій Луганщині, який забезпечував друк пропагандистських газет
- 15:00 Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 13:00 На війні загинув сіверськодончанин Костянтин Ткаченко
- 11:00 На окупованій Луганщині посилили обмеження на продаж бензину, а у Лисичанську знову проблеми з водопостачанням
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2913
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1341
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1300
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1076


Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
На війні загинув сіверськодончанин Костянтин Ткаченко
На окупованій Луганщині посилили обмеження на продаж бензину, а у Лисичанську знову проблеми з водопостачанням
