В результаті операції Акциз 2014 податківцями вилучено ТМЦ на суму понад 1 мільйона гривень
Протягом поточного року співробітниками оперативного управління ДПІ у м. Сєвєродонецьку ГУ Міндоходів у рамках операції «Акциз 2014» з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 1 188 тис. грн., з них підакцизних товарів на суму 1072,7 тис. грн., у тому числі спиртовмісної суміші у кількості 4 933 л на суму 343,5 тис. грн., паливно-мастильних матеріалів у кількості 14 925 літрів на суму 169,5 тис. грн., лікеро-горілчаних виробів на суму 410 тис. грн., тютюнових виробів у кількості 1225 тисячі пачок на суму 29,8 тис. грн. та 1 автомобіль на суму 120 тис. гривень. Також з незаконного обігу вилучено аудіовізуальну продукцію на суму 98,6 тис. грн. Конфісковано підакцизних товарно-матеріальних цінностей на суму 39,5 тис. грн. Також протягом поточного року виявлено і підпільних цех по незаконному виробництву алкогольних напоїв.
До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості по 2 кримінальним правопорушенням за ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).
- 2086 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:10 Третій корпус на Луганщині контролює три населені пункти, - Білецький
- 16:00 Уряд спрямував понад 1,29 млрд грн на пільгове іпотечне кредитування ВПО
- 14:00 ЛОВА: У Лисичанську переставляють вікна між будинками, а в Сіверськодонецьку виставляють платіжки за холодні батареї
- 12:00 Збирав дані про українських патріотів: довічне увʼязнення загрожує агенту фсб з Луганщини
- 10:00 «Тепер пів міста без інтернету»: у Сіверськодонецьку скаржаться на блокування Starlink
Найпопулярніші новини за тиждень:
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 1406
- З російського полону визволили військового медика з Луганщини 05.02.2026 переглядів: 940
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 940
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 787

Третій корпус на Луганщині контролює три населені пункти, - Білецький
Уряд спрямував понад 1,29 млрд грн на пільгове іпотечне кредитування ВПО
Ворог атакував з боку Твердохлібового на Луганщині