У Дніпрі перепоховали загиблого на початку повномасштабного вторгнення луганського прикордонника
У Дніпрі на Алеї Слави попрощалися з загиблим прикордонником з Лисичанська Сергієм Владикіним.
Про це повідомляє 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.
Головний сержант, інспектор прикордонної служби загинув 4 березня 2022 року під час бою з окупантами у Новокраснянці на Луганщині.
Довгий час його тіло було на окупованій території, й лише після обміну тіл та проведення експертизи його перепоховали.
Сергій народився у Лисичанську, де прожив усе життя. Закінчив Донецьке училище міліції МВС України, служив у Луганському прикордонному загоні.
«Нині одна з вулиць рідного міста перейменована на його честь, уточнили у пресслужбі Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації», - йдеться у повідомленні.
Сергій Владикін посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. У нього залишилися батьки, молодший брат, дружина та син.
Нагадаємо, у Києві попрощалися з луганським прикордонником Віктором Косогором. Його поховали на Алеї Героїв майже через 2 роки після загибелі від кульових поранень у Старобільську.
- 532 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:45 Наєва відправляють на фронт після інтерв'ю з критикою політичного керівництва України, - Бутусов
- 16:26 Новий глава Пентагону приїде на "Рамштайн", але без жодних заяв щодо зброї для України, - WP
- 16:00 У Києві триває видача гумдопомоги луганським ВПО – як отримати
- 15:35 Депопуляція України неминуча, і українці не готові до поліетнічності, - Лібанова
- 15:25 На сайті Конгресу США опублікували проект закону про ленд-ліз для України
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: окупанти не побачили у Сіверськодонецьку та Рубіжному промислового потенціалу 05.02.2025 переглядів: 5204
- У Сіверськодонецьку будівники влаштували громадський туалет в одному з будинків 07.02.2025 переглядів: 2643
- Лисичанськ закрили на в’їзд та виїзд 07.02.2025 переглядів: 2188
- У Сіверськодонецьку знесуть під’їзди багатоповерхівки: мешканцям радять подбати про майно 05.02.2025 переглядів: 1925