У Лисичанську загинув "міністр лнр"
Опубліковано 05.02.2024 - 15:44
Під час обстрілу ресторану та пекарні в окупованому Лисичанську 3 лютого загинув "міністр надзвичайних ситуацій" самопроголошеної "лнр" Олексій Потелещенко.
Інформацію підтвердив голова псевдореспубліки Леонід Пасічник.
За його словами, Потелещенко служив у лавах "народної міліції", потім працював у "міністерстві надзвичайних ситуацій лнр". Крім того, протягом року очолював Лисичанський "державний пожежно-рятувальний загін".
Нагадаємо, стало відомо, які колаборанти загинули під час обстрілу ресторану та пекарні у Лисичанську. Серед них «міністр мнс лнр» та зрадник-поліцейський.
- 481 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Оздоровлення дітей, грошова допомога: куди звертатися лисичанам за консультаціями (КОНТАКТИ)
- 18:00 Мешканцям Кремінської громади виплатили майже 1,5 млн грн допомоги
- 17:09 В Україні продовжить панувати прохолодна погода
- 17:00 У Лисичанську згорів будинок – загинув пенсіонер
- 16:00 Луганському прикордоннику посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста Івано-Франківська»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 2369
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1306
- Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну 09.05.2025 переглядів: 1139
- 3 тисячі на переїзд, 5 – на оренду: ще одна громада Луганщини фінансово підтримуватиме ВПО у працевлаштуванні 05.05.2025 переглядів: 1072