ЛОВА: У Рубіжному чергу до пенсійного займають з вечора, окупанти заявили про низьку якість води в «лнр» 

ЛОВА: У Рубіжному чергу до пенсійного займають з вечора, окупанти заявили про низьку якість води в «лнр» 

Аби потрапити до пенсійного фонду в окупованому Рубіжному займають черги з вечора. У самопроголошеній «лнр» офіційно визнали низьку якість питної води.

Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.

«Віконце пенсійного фонду в окупованому Рубіжному ледве встигає зачинитися, як біля нього знов виникає черга. Люди очікують на талони, щоб потрапити на якийсь із найближчих прийомів. Якщо відстояти із вечора до ранку, то можна розраховувати на консультацію спеціаліста. Прийдеш уночі – залишишся ні з чим», – розповіли у ЛОВА.

Також повідомляється, що у «росспоживнагляді» заявили про вкрай низьку якість питної води, що поставляється у домівки централізовано у самопроголошеній «лнр». Перед вживанням вона потребує ретельного очищення. Тобто, безпечніше за усе її використовувати виключно в технічних цілях.

«Мова йде передусім про території, окуповані ще у 2014 році. Там інфраструктура не розбита бойовими діями та мала за ці майже 10 років якось підтримуватися. Але ні. Більш того, у багатьох містах вода в кранах з’являється погодинно», – наголосили в обласній адміністрації.

Нагадаємо, у Рубіжному господарям квартир нарахували борги через проживання у них росіян.

Підпишись на наш Телеграм