Ольга Харлан здобула "золото" на етапі Кубка світу з фехтування

У ніч на неділю, 11 лютого, відбувся фінальний поєдинок Кубка світу в Перу, де виступили Ольга Харлан і Шугар Катінка Баттаї з Угорщини. Українська шаблістка виборола перше "золото" у нинішньому сезоні.

Про це повідомляє НОК України та олімпійська команда.

"Блискучою перемогою українки Ольги Харлан завершилася індивідуальна першість на Кубку світу з фехтування на шаблях серед жінок у Лімі", - йдеться у дописі Національного олімпійського комітету України та національної олімпійської збірної.

У фіналі цих змагань Харлан зустрілась з Катінкою Шугар Баттай, де пропустила лише три атаки й здобула перемогу, а з нею й золоту медаль — 15:6.

Зазначається, що протягом своєї кар'єри Ольга виграла золото вже 14 разів, а всього на її рахунку 31 медаль на змаганнях подібного рівня.

Нагадаємо, що спортсменки Софія Лискун та Ксенією Байло вибороли ліцензію на Олімпійські ігри у синхронних стрибках з вишки.