Ще одна луганська спортсменка виборола ліцензію на Олімпійські ігри
Опубліковано 07.02.2024 - 15:00
Луганська спортсменка Софія Лискун разом з напарницею Ксенією Байло вибороли ліцензію на Олімпійські ігри в Париж у синхронних стрибках з вишки.
Про це повідомляє Федерація України зі стрибків у воду.
Українки із сумою 292.50 бали стали 5-ми на Чемпіонаті світу з водних видів спорту.
Це вже 4-та ліцензія у доробку українських стрибунів у воду.
Змагання відбуваються у Досі (Катар).
Нагадаємо, раніше представник з Луганщини Олег Колодій та його напарник Данило Коновалов вибороли ліцензію на Олімпійські ігри в Париж у фіналі Чемпіонату світу зі стрибків з вишки.
- 509 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: З ТОТ Луганщини депортували 570 осіб без паспорта рф, понад 80% водогонів у регіоні – зношені
- 08:30 Окупанти били на Луганщині з автоматичних гранатометів
- 17:00 У проєкті «Діалог з бізнесом» презентують діяльність Асоціації релокованого бізнесу України
- 15:30 «Локальні голоси Луганщини»: луганців у Черкасах запрошують поділитися спогадами про рідний край
- 14:30 «Паска для солдата»: Рубіжанська громада передала подарунки військовим
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Традиції та обряди: як святкували Великдень на Луганщині 11.04.2026 переглядів: 1986
- Керівника обласної федерації бокса з Луганщини підозрюють в організації схеми виїзду військовозобов’язаних 08.04.2026 переглядів: 1016
- Заступниця голови Луганської ОДА Романенко задекларувала понад 1,3 млн грн зарплати за рік 07.04.2026 переглядів: 1014
- Знову стали сусідами: у Ковелі дві родини з Луганщини отримали житло у новобудові для ВПО 06.04.2026 переглядів: 729


Окупанти били на Луганщині з автоматичних гранатометів
«Паска для солдата»: Рубіжанська громада передала подарунки військовим
ЛОВА: У Сіверськодонецьку змушують платити за неробочі ліфти, в Антрациті бракує медиків – відряджають з рф...