Росіяни знову атакували біля Білогорівки
Українські військові минулої доби відбили три штурми росіян від Білогорівки.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Цей населений пункт, а також територію Серебрянського лісу, противник постійно нищить вогнем артилерії та мінометів», – йдеться у повідомленні.
Також неспокійно й в селах Красноріченської громади. Попри наближеність до лінії бойового зіткнення, там ще залишаються цивільні.
«Основна частина – це люди похилого віку. 24 мешканці отримують пенсійні. Співробітниками військової адміністрації регулярно організовується перевезення одержувачів соціальних виплат до більш безпечних територій, де надає послуги «Укрпошта», – поінформував очільник Луганщини Артем Лисогор.
Нагадаємо, раніше керівник Луганської ОВА Артем Лисогор повідомляв, що тиск противника на Білогорівку не припиняється.
- 532 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти судитимуть українця за «шпигунство», а жителя рф – за нібито членство у батальйоні «Донбас»
- 18:00 Луганців запрошують до музею «Пирогово» на святкування річниці утворення області
- 17:00 У 2025 році держпрограма ваучерів на навчання охопила менше 1% ВПО, – ЗМІ
- 16:00 Поліція встановила особу загиблого у ТЦК Тернополя: він родом з Луганщини
- 15:00 Нардепи звернулися до уряду щодо збільшення розміру допомоги на проживання ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4436
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1745
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1047
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 864


Луганців запрошують до музею «Пирогово» на святкування річниці утворення області
У 2025 році держпрограма ваучерів на навчання охопила менше 1% ВПО, – ЗМІ
Поліція встановила особу загиблого у ТЦК Тернополя: він родом з Луганщини
