Троє окупаційних керівників територій на півночі Луганщини отримали підозри у колабораціонізмі
Підозру отримали троє колаборантів, які очолили незаконні «муниципальные образования», створені окупантами на Луганщині.
Про це повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк
Серед фігурантів – колишня очільниця Сватівської райдержадміністрації й депутатка місцевих рад від «Партії регіонів» та «Опоблоку» Людмила Русанова.
Чиновниця перейшла на бік ворога одразу після окупації півночі області. Загарбники поставили її на чолі «адміністрації Сватівського району лнр». Наразі Русанова обіймає посаду голови «муниципального образования Сватовский муниципальный округ лнр».
Другим зловмисником є колишній завідувач кафедри у Луганському державному медичному університеті Сергій Скляр, який з вересня 2023 року керує «советом муниципального округа муниципального образования Беловодский муниципальный округ лнр».
Він підтримав російського агресора й після початку широкомасштабного вторгнення ініціативно прибув до тимчасово окупованої території, аби співпрацювати з «новою владою».
Ще один зрадник – колишній депутат Новопсковської райради від «Опозиційного блоку» Андрій Ластовка. Нині він є заступником голови «совета Новопсковского муниципального округа лнр».
Правопорушники працюють на підтримку окупаційного режиму та сприяють «інтеграції» захоплених українських територій до рф.
Усі троє отримали партійні квитки провладної партії «єдина росія». Їм повідомили про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). За вчинення цього злочину їм загрожує до 10 років позбавлення волі та конфіскація майна.
Тривають слідчі заходи, які проводять співробітники ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.
Нагадаємо, підозру отримав керівник луганського «вишу», який веде підготовку особового складу окупантів.
- 621 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:41 Військову допомогу США Україні у березні зупиняв не Трамп, - Reuters
- 16:00 З російського полону повернулися двоє луганських прикордонників
- 15:51 В Україну повернули 205 воїнів з російського полону, серед них є оборонці Луганщини
- 15:15 ЗСУ не вистачає довіри між штабами тактичного та оперативного рівнів, - генерал армії США
- 15:00 Влаштовував перевірки дітей: 9 років тюрми отримав ексдепутат-освітянин з Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Родом з Сіверськодонецька: містяни, чиї імена відомі за межами Луганщини 29.04.2025 переглядів: 3198
- Перші луганські ВПО заселилися до гуртожитків у Києві – як отримати місце 30.04.2025 переглядів: 2776
- Окупанти вдарили по техніці лисичан, яка задіяна у зведенні фортифікацій на Донеччині (ВІДЕО) 04.05.2025 переглядів: 2063
- У Чернігові поховали двох військових з Луганщини, родичів яких не змогли знайти (ВІДЕОСЮЖЕТ) 28.04.2025 переглядів: 1241