До НАЗК направили інформацію про 33 посадовців з Луганської ОВА. Не декларували доходи

ДО НАЗК  направили інформацію про 33 посадовців з Луганської ОВА. Не декларували доходи

Виявили 33 посадовців-порушників правил декларування доходів з Луганської ОВА. У Національне агентство з питань запобігання корупції направили інформацію про них.

Про це повідомляє Луганська ОВА. 

За дорученням  керівника робочої групи «Прозорість та підзвітність», очільника Луганської ОВА Артема Лисогора триває перевірка дотримання посадовими особами правил подання декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2022-2023 роки.

На даний час здійснили моніторинг декларацій співробітників обласної державної адміністрації – апарату та структурних підрозділів.

Виявили 33 посадовців-порушників правил подання згаданої звітності. Зокрема, декларації за вказаний період неподані ними або подані із порушенням строків.

За результатами виявлених фактів, облдержадміністрація направила повідомлення у Національне агентство з питань запобігання корупції.

Також триває перевірка дотримання законодавства у сфері запобігання корупції серед посадових осіб військових адміністрацій населених пунктів Луганської області. 

Нагадаємо, яке майно є в керівників Сєвєродонецька та Луганщини: хто задекларував дохід у мільйон і майже мільйон.