Кубраков назвав нову мету атак рф на енергетику України
Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков заявив, що новою основною метою атак росії є шкода економіці України.
Про це пише "Інтерфакс" з посиланням на Мюнхенську конференцію з безпеки.
"Нова мета атак Росії на енергетичну інфраструктуру України - завдання максимальної шкоди її економіці", - заявив Олександр Кубраков на Мюнхенській конференції з безпеки.
Він пояснив, що нещодавні напади на енергетичний сектор довели, що росіяни намагаються мають іншу мету. Якщо минулого року вони намагалися заморозити мільйони українців взимку, то цього разу вони намагаються зруйнувати економіку, намагаючись відключити від енергосистеми ключові промислові регіони.
Водночас він наголосив, що Україна та партнери провели хорошу домашню роботу:
- постачання автотрансформаторів та електрогенераторів;
- будівництво захисних споруд та імпорт електроенергії;
- постачання ППО.
"Цієї зими ми набагато сильніші, незважаючи на всі ці проблеми й атаки", - додав Кубраков.
Він уточнив, що поки не йдеться про те, що Україна здатна захищати всі енергогенерувальні потужності та мережі, тому роботу з їхнього захисту потрібно продовжувати.
Кубраков підсумував словами, що енергетика - це той сектор, який необхідно постійно відновлювати, не чекаючи закінчення війни, використовуючи й тимчасові рішення, бо без цього неможлива нормальна робота економіки.
Нагадаємо, що протягом останньої доби росія двічі обстріляла ТЕС на Донеччині.
- 482 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 Учасники першого етапу компенсацій ВПО за втрачене житло на ТОТ подали понад 25 тисяч заяв
- 09:00 ЛОВА: Строковиків з окупованої Луганщини змушують воювати, більшість будинків Рубіжного – без комунальних благ
- 08:42 Ворог обстріляв Греківку, Новоєгорівку та Надію
- 19:00 У Києві луганським ВПО видаватимуть продукти – куди звертатися
- 18:00 Ліцей з Лисичанська пілотуватиме реформу старшої школи
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 832
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 655
- Скільки луганських чиновників стали киянами, закарпатцями, одеситами та херсонцями 30.12.2025 переглядів: 587
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 529


Ворог обстріляв Греківку, Новоєгорівку та Надію
Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові