5 окупантів у полоні, 398 - вбиті та поранені. Євлаш розповів про жорсткі бої на східному напрямку
П’ятьох окупантів взяли у полон військові ЗСУ на Лимано-Куп’янському напрямку минулої доби.
Про це в ефірі телемарафону розповів начальник пресслужби ОСУВ «Хортиця» Ілля Євлаш.
За його словами, на цьому напрямку загалом відбулося 11 бойових зіткнень, у ході яких противник втратив вбитими та пораненими 398 осіб, ще п’ять – поповнили обмінний фонд.
ЗСУ уразили 138 одиниць озброєння та техніки ворога. Серед них 6 БМП, 5 МТ-ЛБ, 10 гармат різних типів, 15 автомобілів, система ППО «Стріла-10», сучасні станції РЕБ «Дзюдоїст» та «Стриж». 97 російських дронів українські військові знищили або зірвали їхні завдання.
“Станом на зараз у зоні відповідальності ОСУВ “Хортиця” відбуваються жорсткі бойові дії. Противник продовжує наступальні дії на Лимано-Куп’янському напрямку”, - розповів Євлаш.
Зокрема, за минулу добу ворог 725 разів обстріляв позиції ЗСУ з усіх наявних видів артилерії та іншої зброї.
Також окупанти завдали по позиціях ЗСУ 29 ударів дронами-камікадзе. 10 разів застосовувалася ворожа авіація – літаки Су-34 та Су-25.
Нагадаємо, на сході за добу Сили оборони знищили майже сотню російських безпілотників.
- 415 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодончанам пропонують поселитися у МТП у Самарі
- 18:00 У четвер луганським ВПО у Києві видаватимуть продуктові набори – куди звертатися
- 17:00 Луганська поліція оголосила тендер на ремонт транспорту на майже півмільйона гривень
- 16:00 Львівська ОВА, підпис російського імператора і виїзд чоловіків за кордон: як відреагували чиновники на розслідування
- 16:00 Луганські ВПО, які заселилися до гуртожитків у Києві, отримали холодильники від благодійників
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупована Луганщина готова прийняти поїзди з «великої росії». Але є моменти 28.06.2025 переглядів: 25349
- «ВПО, які вже інтегрувалися, не захочуть їхати в умовний Богуслав, де ми зводимо будинок», - Харченко 30.06.2025 переглядів: 7147
- При відбитті атак російських “шахедів” загинув український пілот F-16 29.06.2025 переглядів: 4095
- Окупанти виявили 25 “безхазяйних” нежитлових приміщень у Сіверськодонецьку та передмісті (АДРЕСИ) 25.06.2025 переглядів: 3123