У США попередили, що навесні Україна зіткнеться з катастрофічною нестачею боєприпасів і ППО
Згідно з внутрішньою оцінкою США, до весни Україна зіткнеться з потенційно катастрофічною нестачею боєприпасів і снарядів протиповітряної оборони, що могло б переломити хід війни та дати президенту росії володимиру путіну значну перевагу.
Про це пише ABC News.
Говорячи на умовах анонімності, двоє американських чиновників назвали кінець березня "особливо вирішальним моментом для долі українських військ, якщо Конгрес не прийме новий законопроект про допомогу". Третій чиновник сказав, що буде важко точно визначити, коли ситуація з українськими військами може погіршитися, але зазначив, що очікується, що "нестача буде ставати ще страшнішою навесні".
"Перехідний період починається зараз, і він просто погіршується поступово протягом весни та літа. Отже, цей період часу, у який ми вступаємо, є критичним періодом", — сказав високопоставлений чиновник оборони США.
Білий дім цього тижня прямо звинуватив Конгрес у тому, що ЗСУ довелося залишити місто Авдіївка.
"Це сталося через бездіяльність Конгресу", — сказав радник Білого дому з питань національної безпеки Джон Кірбі щодо втрати України. "І ми попереджали Конгрес, що якщо вони не діятимуть, Україна зазнає втрат на полі бою, і ось що. Ось що сталося цими вихідними".
Нагадаємо, верхня палата Конгресу США - Сенат підтримав законопроєкт, який передбачає допомогу Україні на понад $60 млрд. Проте, щоб документ став чинним, за нього має проголосувати і нижня палата Конгресу - Палата представників. Натомість її спікер Майк Джонсон оголосив про канікули, які триватимуть до 28 лютого, і не виніс це питання на розгляд.
- 599 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рідні безвісти зниклих військовослужбовців можуть отримати 15 тисяч гривень від Лисичанської МВА
- 18:00 Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
- 17:00 Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру
- 16:00 Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній
- 15:00 Луганчан запрошують на екскурсію Києвом (РЕЄСТРАЦІЯ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 1028
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 789
- «Півторалітрова пляшка "Прозорої" може коштувати комусь життя». Андрій Єременко — про бої за Луганщину, відповідальність і повернення до цивільного життя 07.08.2026 переглядів: 765
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 753


Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця
ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти знову провалюють підготовку до зими
