Британська розвідка оцінила втрати рф за два роки війни
Британська розвідка проаналізувала втрати російської за два роки повномасштабного вторгнення.
Про це йдеться в огляді Міністерства оборони Великобританії.
Зазначається, що за два роки війни російські втрати не лише дорівнюють, а в багатьох випадках і перевищують чисельність живої сили, яка була в перші дні нападу на Україну.
Згідно з даними аналітиків, підтверджені втрати росії включають понад 2700 танків та 5 тис. БМП і БТР, вбито та поранено близько 350 тис. військовослужбовців.
В огляді заявили, що до повномасштабного вторгнення в Україну росіяни розгорнули приблизно 130 батальйонних тактичних груп, до складу яких входило близько 1300 танків, понад 5 тис. бойових машин піхоти та бронетранспортерів та щонайменше 100 тис. осіб особового складу.
При цьому аналітики підкреслили, що мобілізація живої сили, виробництво та ремонт військової техніки дозволили рф компенсувати втрати.
"Військо окупантів в Україні зараз більше за чисельністю, ніж на початку війни. Вони здатні продовжувати атаки вздовж лінії фронту та застосовувати стратегію виснаження українських сил", - підсумували в розвідці.
Нагадаємо, що раніше розвідка Великої Британії назвала причини перебування вагнерівців в Білорусії.
- 507 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Сіверськодонецький діагностичний центр у Дніпрі має вакансії для медиків
- 16:30 CNN назвав п'ять способів, як може закінчитися війна між рф та Україною: для українців жоден не є вигідним
- 16:00 «Тримаються на арматурі»: у Сіверськодонецьку показали аварійні стовпи, до яких «нікому немає діла»
- 15:05 Харченко проводить у ЛОДА «внутрішню адмінреформу», кількість структурних підрозділів скоротять
- 14:35 "Майже нульовий шанс", що путін погодиться на припинення вогню в Україні через погрози Трампа, - Reuters
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3912
- Виплати, субсидії, пенсії, “Прихисток”: на які зміни очікувати ВПО з 1 серпня 01.08.2025 переглядів: 3840
- “Сумно на це дивитися”: у мережі показали демонтаж під’їзду будинку в Сіверськодонецьку (ВІДЕО) 07.08.2025 переглядів: 1673
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1231