Наприкінці зими у Сєвєродонецьку почали тестувати котельню, – ЛОВА
За тиждень до весни в окупованому Сєвєродонецьку вперше почали тестувати котельню. На шахтах самопроголошеної “лнр” анулюють бронювання.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
“Жителям Сєвєродонецька, що залишилися в місті, обіцяли опалення восени 2022 року. Потім казали, що все готово до запуску, рівно за рік. До весни 2024-го ще декілька днів. В місті почали вперше тестувати котельню”, – сказано у повідомленні.
Котельню тестують в режимі циркуляції, бо система централізованого опалення зруйнована на багатьох ділянках.
Також повідомляється, що відділи кадрів вугледобувних підприємств у самопроголошеній “лнр” анулюють бронювання гірників.
Відповідні документи вимагають “добровільно” здати кожному.
Крім того, стало відомо, що на початку березня на шахтах проводитимуть профогляди лікарські комісії з рф. Саме вони визначатимуть – кого мобілізувати першочергово.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що люди, які залишилися в Сєвєродонецьку після окупації, обігріваються електроприладами через відсутність опалення. За це містяни отримують рахунки від 6 до 9 тисяч рублів на місяць у залежності від площі квартири.
- 957 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На чемпіонаті України зі спортивного орієнтування луганські спортсмени вибороли вісім медалей
- 18:00 У Рубіжному окупанти змушують підприємців укладати договори на нерухомість
- 17:00 У ЛОВА запевнили про посилення роботи у житлових питаннях, працевлаштуванні та соцзахисті громадян
- 16:00 Окупанти за “держзраду” засудили ще одну мешканку Луганщини
- 15:00 На окупованій Луганщині – нова хвиля тиску на молодь, – “Жовта стрічка”
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Внаслідок удару росіян по Харкову загинула переселенка з Луганщини 22.08.2025 переглядів: 1655
- До 2 млн грн на житло: Уряд розширює програму єВідновлення для ВПО 27.08.2025 переглядів: 1204
- «На жодній заправці немає». У Сіверськодонецьку проблеми з бензином 22.08.2025 переглядів: 1081
- «єВідновлення»: уряд готує постанову про компенсації для переселенців з ТОТ 26.08.2025 переглядів: 1024