Обстріли не припиняються вздовж усієї лінії зіткнення, - Лисогор
Опубліковано 28.02.2024 - 08:41
Атакувати ворог продовжує і на Лиманській ділянці фронту, і на Куп’янській.
Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
«При штурмах росіяни роблять акцент на особовий склад, намагаючись застосовувати якомога меншу кількість важкої техніки. Це наслідки значних втрат. Атаки ворога продовжуються і на Лиманській ділянці фронту, і на Куп’янській», – поінформував Лисогор.
Він зауважив, що обстріли не припиняються вздовж усієї лінії зіткнення й за відсутності штурмових дій. Минулої доби окупанти вчергове вдарили по Білогорівці.
Раніше повідомлялося, що росіяни атакують південніше Невського.
- 462 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганський поліцейський – срібний призер «DNIPRO REGION VETERAN’S POWER 2026»
- 18:00 Громада Луганщини затвердила Програму розвитку підприємництва. Можна отримати до 100 тис. грн на проєкт
- 17:00 На наступному «Діалозі з бізнесом» обговорять Міжнародний Реєстр збитків для України
- 16:05 На ТОТ працівників зобов’язали перейти на месенджер “МАХ”, - Спротив
- 16:00 Гачок у сумці й нове життя на Хмельниччині: історія майстрині з Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 5 сімейних пар, долі яких пов’язані з Луганщиною: Жили, любили та творили історію сторіччя і десятиліття тому 14.02.2026 переглядів: 2341
- На Київщині попрощаються з загиблим захисником з Сіверськодонецька Дмитром Трофимовим 13.02.2026 переглядів: 810
- Гуманітарка для переселенців з Луганщини: ситуація у хабах на початок 2026 року 13.02.2026 переглядів: 804
- Поховали захисника з Лисичанська Костянтина Данільченка, який загинув в авіакатастрофі 11.02.2026 переглядів: 798


На ТОТ працівників зобов’язали перейти на месенджер “МАХ”, - Спротив
За державну зраду засудили експоліцейську з Луганщини
«Чекають, поки перекриття рухнуть на голови людей». Будинок у Сіверськодонецьку у катастрофічному стані