ЛОВА: Влітку на окупованій Луганщині почнуть підвищувати тарифи на комунальні послуги

ЛОВА: Влітку на окупованій Луганщині почнуть підвищувати тарифи на комунальні послуги

У самопроголошеній «лнр» збільшать тарифи на «комуналку» до рівня російських. У людей з інвалідністю окупанти збирають заяви для голосування на дому та водночас підлаштовують під них виборчі дільниці.

Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.

«У прифронтових окупованих містах населення вже сьогодні невдоволене низькими соціальними виплатами та великими рахунками за комунальні послуги. Але так звана «народна рада лнр» збирається вже цього року підвищити тарифи на комуналку», - розповіли у ЛОВА.

Зазначається, що тарифна сітка ЖКП захопленої Луганщини зростатиме «до загальноросійських показників». З 1 липня тарифи на різні види послуг збільшаться до 19 %.

«Основне завдання окупантів – встановлення економічно обґрунтованих тарифів. Знижок більше не буде», - зауважили в обласній адміністрації.

Також повідомляється, що під час побудинкових обходів мешканців самопроголошеної «лнр» агітують написати заяви для голосування на дому. Зокрема, збирають ці документи й у людей з інвалідністю.

«Водночас організатори виборів намагаються швидко освоїти бюджетні кошти, підлаштовуючи місця для голосування під маломобільних осіб. Якість цих робіт не перевірять, бо більшість з них вже дала згоду віддати голос вдома», - наголосили у ЛОВА.

Нагадаємо, сєвєродончан, які змушені грітися електроприладами, не влаштовують суми за світло.