Луганські спортсмени увійшли в ТОП-10 кращих паверліфтерів України
Опубліковано 07.03.2024 - 15:00
Микола Бараннік з Рубіжного та Ганна Кадацька з Попасної увійшли до десятки кращих паверліфтерів України за підсумками виступів у 2023 році.
Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.
У листопаді Микола Бараннік став чемпіоном світу з паверліфтингу, а у серпні Ганна Кадацька виборола срібну нагороду чемпіонату Європи з паверліфтингу з класичного жиму лежачи.
Спортсмени отримали нагороди на чемпіонаті України з паверліфтингу, який відбувся нещодавно у Коломиї Івано-Франківської області.
Нагадаємо, спортсменка Луганської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю родом з Попасної Наталія Олійник здобула срібну нагороду на Кубку світу з пара пауерліфтингу, встановивши при цьому три рекорди Європи.
- 496 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:30 Поліцейський Луганщини подолав ультрамарафон в Одесі
- 14:00 «З двох телефонів виклики не пройшли»: у Сіверськодонецьку незадоволені локальною мережею
- 12:30 Переселення, тюрма й 7 дітей: історія жительки Луганщини, яка відзначила свої 100 років на Рівненщині
- 11:00 ЛОВА: Окупанти не дійшли згоди про населення Попасної та «грантами» прикривають бойову підготовку молоді
- 09:30 Окупанти атакували з боку Нововодяного
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 499
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 498
- «Наші лікарі витримують, а медичне обладнання – ні». Відкрилася виставка Олександра Плаксіна 09.01.2026 переглядів: 453
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 410
Читайте у наших новинах


Переселення, тюрма й 7 дітей: історія жительки Луганщини, яка відзначила свої 100 років на Рівненщині
Окупанти атакували з боку Нововодяного
ДНК-експертиза підтвердила загибель захисника з Попаснянської громади