Республіканці розробляють власний проєкт допомоги Україні – NBS News
Республіканці у Палаті представників, спікер Майк Джонсон та голови ключових комітетів Палати представників, які займаються питаннями національної безпеки, працюють над розробкою свого пакета допомоги Україні.
Про це повідомляє NBC News з посиланням на три джерела інформації, чиї імена не називаються.
Зазначається, що наразі плани перебувають на попередній стадії та далекі від остаточного формування. Але республіканці, які підтримують Україну, хочуть бути готовими до прийняття закону, як тільки Конгрес оголосить про затвердження чергового законопроєкту з фінансування уряду 22 березня.
За словами двох з трьох інформаторів, подальше очікування може відсунути прийняття допомоги для України на квітень, враховуючи заплановані двотижневі канікули в Конгресі наприкінці березня.
Серед пропозицій, щодо яких дискутують, розглядають частину невійськової допомоги як вид позики чи кредиту, про що заявили голова Комітету у закордонних справах Палати представників Майк МакКоул, республіканець від Техасу, який бере участь в обговоренні, і сенатор Ліндсі Грем, республіканець від Південної Кароліни.
Російські активи, які конфісковані урядом США через санкції, також можуть бути використані як застава для позик Україні.
Наголошується, що надання кредитів, як частина пакета, покликане зменшити занепокоєння консерваторів у Палаті представників, які критикували мільярдні обсяги американської допомоги Україні та робили заяви, що не підтримують подальше спрямування доларів американських платників податків без довгострокового плану перемоги у війні.
Нагадаємо, що газета NYT розповіла про взаємні розчарування між Україною та США.
- 578 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганщина отримала від Німеччини 12 пікапів для допомоги переселенцям
- 18:00 «Розкрили й кинули»: в окупованому Лисичанську люди два роки живуть у будинку з розібраним дахом
- 17:00 До 10 років ув’язнення засудили псевдодепутата-«єдинороса» з окупованого Рубіжного
- 16:00 Переселенці з Луганщини вирощують ананаси, інжир та ще десятки сортів тропічних рослин на Кіровоградщині
- 15:00 Судитимуть двох мешканців Луганщини, які очолили підрозділи окупаційної поліції
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком 26.07.2026 переглядів: 733
- Окупанти заявили про плани «перепрофілювати» Лисичанський НПЗ 23.07.2026 переглядів: 700
- Окупанти вирішили, що робитимуть з меблями та побутовою технікою у «безхазяйному» житлі на Луганщині 23.07.2026 переглядів: 674
- Керівниця сіверськодонецької лікарні отримала звання «Заслужений лікар України» 27.07.2026 переглядів: 664


Луганщина отримала від Німеччини 12 пікапів для допомоги переселенцям
«Розкрили й кинули»: в окупованому Лисичанську люди два роки живуть у будинку з розібраним дахом
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «ГОЛОС ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
