До 10 років тюрми загрожує двом зрадникам: програмісту з Лисичанська та ексслужбовцю з Кремінної

До 10 років тюрми загрожує двом зрадникам: програмісту з Лисичанська та ексслужбовцю з Кремінної

Очільники «советов» Сватівського та Кремінського «муниципальных округов лнр» відповідатимуть перед законом за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України, яка за колабораційну діяльність передбачає до 10 років тюрми та конфіскацію майна.

Про це повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк.

Колишній інженер-програміст із Лисичанська та ексслужбовець із Кремінної обійняли керівні «посади» через співпрацю з ворогом та членство в партії «Единая россия».

«Один із них встиг вилужитись перед окупантами на начальницькій посаді в «администрации Сватовского района лнр», - зазначили в СБУ.

Теперішня діяльність зрадників спрямована на зміцнення окупаційної влади, «інтеграцію» захоплених агресором території до рф, підтримку окупаційних військ, що воюють на Луганщині, пропаганду особи російського диктатора та його політсили «Единая россия».

Вони відповідатимуть перед законом за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України, яка за колабораційну діяльність передбачає до 10 років тюрми та конфіскацію майна.

СБУ продовжує формувати доказову базу щодо ворожих поплічників, які співпрацюють з ворогом у структурах окупаційних «городских и муниципальных округов лнр» на тимчасово окупованій Луганщині.

Повідомлення про підозру отримали понад 50 «депутатів» та «голів» незаконних «советов муниципальных образований», незаконно створених загарбниками. Матеріали щодо низки фігурантів вже скерували до суду.

Нагадаємо, програміст з Луганщини виявився колаборантом. Йому «світить» 10 років тюрми.