ЛОВА: Для чоловіків з «лнр» окупанти планують обмеження та штрафи через мобілізацію
Чоловікам із самопроголошеної «лнр» обмежать в’їзд до рф. У Новопскові окупанти за два роки не організували транспортного сполучення.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
«У так званій «лнр» очікують на «відмашку» зверху, аби розпочати посилену примусову мобілізацію. Вибори завершилися – голоси на найближчі декілька років не потрібні», – наголосили в обласній адміністрації.
За інформацією ЛОВА, призову підлягатимуть ті, хто отримав паспорт рф. Їм збираються обмежити виїзд на територію рф. Тих, хто вже перетнув російський кордон, але не встав там на військовий облік, очікуватиме значний штраф у 200 тисяч рублів.
Також повідомляється, що у Новопсковській громаді окупанти вже два роки не можуть відновити автобусне сполучення між населеними пунктами та по самому Новопскову.
«До повномасштабного вторгнення перевізники працювали за графіком. Наразі, щоб дістатися лікарні або оформити соціальні послуги, населення вимушене звертатися до послуг таксистів або йти пішки», – розповіли у ЛОВА.
Нагадаємо, у «лнр» затримують чоловіків на блокпостах та в паспортних столах.
- 1156 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Луганські медзаклади розширюють доступ до тестування на ВІЛ: результати за пів року
- 17:00 Сіверськодонецький діагностичний центр у Дніпрі має вакансії для медиків
- 16:30 CNN назвав п'ять способів, як може закінчитися війна між рф та Україною: для українців жоден не є вигідним
- 16:00 «Тримаються на арматурі»: у Сіверськодонецьку показали аварійні стовпи, до яких «нікому немає діла»
- 15:05 Харченко проводить у ЛОДА «внутрішню адмінреформу», кількість структурних підрозділів скоротять
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3913
- Виплати, субсидії, пенсії, “Прихисток”: на які зміни очікувати ВПО з 1 серпня 01.08.2025 переглядів: 3841
- “Сумно на це дивитися”: у мережі показали демонтаж під’їзду будинку в Сіверськодонецьку (ВІДЕО) 07.08.2025 переглядів: 1699
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1231