Сєвєродончанин здобув “золото” на чемпіонаті України з богатирського багатоборства
Атлети з Луганської області здобули медалі на чемпіонаті України з богатирського багатоборства.
Про це повідомляє Кремінська міська рада.
У цю неділю у Запоріжжі відбувся чемпіонат України з богатирського багатоборства. За нагороди понад два десятки атлетів змагалися у двох вагових категоріях – до 105 і до 120 кілограмів.
Луганську область представили Олександр Дубовой (Кремінна), Дмитро Іголкін (Сєвєродонецьк) та Володимир Савостьянов (Кремінна). Богатирі виступали у ваговій категорії до 120 кг.
За підсумками змагань, Дмитро Іголкін виборов перше місце, Володимир Савостьянов – друге, Олександр Дубовой – третє.
Змагання стали відбірковими до національної збірної команди України. Луганські спортсмени потрапили до основного складу і вибороли право представляти країну на міжнародних змаганнях 2024 року.
Нагадаємо, луганська спортсменка Ангеліна Селіванова завоювала три золотих медалі на чемпіонаті України з важкої атлетики до 17 років.
- 582 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:30 ЛОВА: окупанти на Луганщині збільшують тариф на світло, у Старобільську продовжують забирати житло
- 10:02 Окупанти намагалися просунутися на кордоні Луганщини й Донеччини
- 10:00 Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року
- 17:00 «Луганщина – це Україна»: активісти «Жовтої Стрічки» привітали зі святом (ФОТО)
- 15:00 До 100 тисяч гривень на розвиток бізнесу: громада Луганщини ухвалила програму підтримки ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 599
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 573
- Президент відзначив двох луганських рятувальників 28.12.2025 переглядів: 426
- ЛОВА: окупанти пропонують шахтам купувати російське обладнання, у Сіверськодонецьку містян змусили прибирати сніг 28.12.2025 переглядів: 408


ЛОВА: окупанти на Луганщині збільшують тариф на світло, у Старобільську продовжують забирати житло
Окупанти намагалися просунутися на кордоні Луганщини й Донеччини
«Луганщина – це Україна»: активісти «Жовтої Стрічки» привітали зі святом (ФОТО)