Сєвєродончанин здобув “золото” на чемпіонаті України з богатирського багатоборства

Атлети з Луганської області здобули медалі на чемпіонаті України з богатирського багатоборства.

Про це повідомляє Кремінська міська рада.

У цю неділю у Запоріжжі відбувся чемпіонат України з богатирського багатоборства. За нагороди понад два десятки атлетів змагалися у двох вагових категоріях – до 105 і до 120 кілограмів.

Луганську область представили Олександр Дубовой (Кремінна), Дмитро Іголкін (Сєвєродонецьк) та Володимир Савостьянов (Кремінна). Богатирі виступали у ваговій категорії до 120 кг.

За підсумками змагань, Дмитро Іголкін виборов перше місце, Володимир Савостьянов – друге, Олександр Дубовой – третє.

Змагання стали відбірковими до національної збірної команди України. Луганські спортсмени потрапили до основного складу і вибороли право представляти країну на міжнародних змаганнях 2024 року.

Нагадаємо, луганська спортсменка Ангеліна Селіванова завоювала три золотих медалі на чемпіонаті України з важкої атлетики до 17 років.