У Сєвєродонецьку сталася чергова пожежа у житловому будинку
Опубліковано 26.03.2024 - 19:00
В окупованому Сєвєродонецьку у п’ятиповерховому житловому будинку виникла пожежа. Причиною став увімкнутий масляний обігрівач.
Про це повідомляють окупаційні змі.
Начебто 82-річна власниця квартири на момент пожежі була не вдома, тому рятівники вирізали вхідні двері.
Конкретної адреси окупанти не назвали.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що згоріли дві квартири у будинку по вул. Богдана Хмельницького (Гагаріна) в окупованому Сєвєродонецьку.
- 872 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 У Сіверськодонецьку знову горіла школа №4
- 10:00 Уряд спрямував 6,6 млрд грн регіонам на підвищення зарплат освітян і соцпрацівників
- 09:00 ЛОВА: У захопленому виші Сіверськодонецька окупанти навчають своїх операторів БпЛА
- 09:00 «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька
- 08:36 Вчора військові рф били по Луганщині з мінометів та гранатометів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 1000
- Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+ 17.06.2026 переглядів: 926
- У Сіверськодонецьку під час демонтажу багатоповерхівки пошкодили сусідній будинок 18.06.2026 переглядів: 697
- Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті 18.06.2026 переглядів: 695


ЛОВА: У захопленому виші Сіверськодонецька окупанти навчають своїх операторів БпЛА
Вчора військові рф били по Луганщині з мінометів та гранатометів
Трьох екскерівників Станиці Луганської заочно засудили до 10 та 15 років тюрми
