У Сєвєродонецьку сталася чергова пожежа у житловому будинку
Опубліковано 26.03.2024 - 18:00
В окупованому Сєвєродонецьку у п’ятиповерховому житловому будинку виникла пожежа. Причиною став увімкнутий масляний обігрівач.
Про це повідомляють окупаційні змі.
Начебто 82-річна власниця квартири на момент пожежі була не вдома, тому рятівники вирізали вхідні двері.
Конкретної адреси окупанти не назвали.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що згоріли дві квартири у будинку по вул. Богдана Хмельницького (Гагаріна) в окупованому Сєвєродонецьку.
- 805 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Кому саме з пенсіонерів необхідно пройти ідентифікацію до кінця року – роз’яснення Мінсоцполітики
- 17:00 Для луганських ВПО провели різдвяну екскурсію Києвом (ФОТО)
- 16:30 Рубіжанам виплатили понад 300 тис. грн допомоги
- 15:14 До руху спротиву на ТОТ долучаються нові активісти – фото свіжої акції
- 13:00 Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1431
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 1007
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 922
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 773


Кому саме з пенсіонерів необхідно пройти ідентифікацію до кінця року – роз’яснення Мінсоцполітики
Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини