Мінсоцполітики пояснило особливості нових послуг для ВПО у Дії
У застосунку Дія можна оформити довідки внутрішньо переміщених осіб та грошову допомогу одразу на всю сім’ю в одній заяві.
Про це повідомляє Мінсоцполітики.
У міністерстві зауважили, що раніше у Дії можна було оформити довідку переселенця та виплати лише на себе й дитину. Тепер одну заяву можна подати за всю сім’ю: за себе, чоловіка або дружину та дітей. У тому числі - можна оформити виплати для дітей, які народились вже після переміщення.
«Вся інформація, необхідна для призначення виплати, буде підтягуватись та опрацьовуватись системою автоматично», - розповіла міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.
Щоб отримати довідку ВПО та грошову допомогу в застосунку Дія, необхідно у розділі «Сервіси» вказати адресу поточного місця проживання та підтвердити геолокацію, обрати картковий рахунок в установі банку, щоб отримувати фінансову допомогу та вказати контактні дані, якщо ви маєте потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарній допомозі.
Після оформлення, додали у відомстві, довідка зʼявиться у Дії поруч з іншими цифровими документами, а кошти будуть надходити на картковий рахунок в установі банку за всіх членів сім'ї.
У Мінсоцполітики звернули увагу, що сервіс доступний лише для громадян, які ще не мають довідки ВПО. Люди, які виїхали за кордон або знаходяться на тимчасово окупованій території, не можуть отримати довідку ВПО та допомогу.
Нагадаємо, розширили перелік ВПО, які можуть отримати виплати, й уточнили процедури.
- 467 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:39 На Лиманському та Сіверському напрямках – 29 штурмів за добу
- 08:10 Головні новини на ранок, 8 серпня: атака дронів рф на Бучу, Гайдай вийшов під заставу, Трамп заперечив інформацію у ЗМІ
- 19:19 Трамп зустрінеться з путіним лише за умови, якщо той також зустрінеться із Зеленським, - NYP
- 19:00 Для реабілітації луганських поліцейських провели захід на річці Дніпро
- 18:00 Держслужбовців Луганщини навчали безбар’єрності
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3903
- Виплати, субсидії, пенсії, “Прихисток”: на які зміни очікувати ВПО з 1 серпня 01.08.2025 переглядів: 3828
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1220
- “Сумно на це дивитися”: у мережі показали демонтаж під’їзду будинку в Сіверськодонецьку (ВІДЕО) 07.08.2025 переглядів: 1204