Лисогор представив нового керівника Красноріченської ВА
Сьогодні, 16 квітня, очільник Луганщини Артем Лисогор вручив новому начальнику Красноріченської селищної військової адміністрації Михайлу Хуторянському посвідчення та представив його керівництву Сватівського району та громад.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Деокупована територія Красноріченської громади – єдина, де поблизу лінії бойового зіткнення залишається мешкати цивільне населення. Погоджуючись на призначення, Михайло Анатолійович усвідомлював всю відповідальність керувати прифронтовою територією», – сказав Лисогор.
Він зазначив, що до обов’язків нового голови входитимуть організація евакуації, доставка гуманітарних вантажів, забезпечення інших потреб місцевих жителів, оперативна допомога у ліквідації наслідків російських обстрілів, а також підтримка громадян, які вже виїхали з рідних домівок. Дехто з них оселився на Харківщині, де останнім часом досить неспокійно.
«Загалом поточних питань вистачатиме. Тому очікую від нового керівника оперативних та водночас виважених дій», – підсумував Лисогор.
Нагадаємо, Михайла Хуторянського президент Зеленський призначив розпорядженням №35/2024-рп 8 квітня.
- 570 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Сили оборони уразили склади окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 15:00 У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
- 15:00 Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком
- 14:22 Лисичанська МВА виплатить ще 254 тис. грн допомоги жителям громади
- 13:00 Спортсмени з Луганщини візьмуть участь у турнірі зі стрибків у воду в Німеччині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1271
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1158
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1054
- Після звільнень і призначень: що задекларували посадовці Луганської ОДА 15.04.2026 переглядів: 954


У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Зеленський пояснив ризики виходу Сил оборони з Донецької та Луганської областей
ЛОВА: На ТОТ Луганщини оцінки за поведінку пов’яжуть з активністю дітей у пропагандистських заходах