Один з гумхабів привезе допомогу луганським ВПО на Київщину – куди звертатися
Опубліковано 21.04.2024 - 14:30
24 квітня Сватівський гуманітарний хаб в рамках домовленостей з місцевої владою Бородянки Бучанського району запланував виїзну видачу гуманітарної допомоги для ВПО Луганської області, які мешкають в Бородянській громаді.
Про це повідомляє Сватівська МВА.
Видача продуктових наборів та непродовольчих товарів відбуватиметься з 11.00 до 14.00 в приміщенні ЦНАПу Бородянської селищної ради за адресою: Бородянка, вул. Центральна, 230а.
При цьому в адміністрації зазначили, що у цей день в Координаційному центрі у Броварах не видаватимуть гуманітарну допомогу.
Нагадаємо, понад триста родин вимушених переселенців з Луганщини отримали в Івано-Франківському хабі речі для облаштування побуту.
- 556 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рубіжани у Дніпрі висадили сосни у пам'ять про загиблих захисників
- 18:00 Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
- 17:00 Харченко призначив нового позаштатного радника
- 17:00 Від Лисичанська до Києва: як під час війни кондитерка Анна Пунтус відновила справу та відкрила новий бізнес
- 16:00 Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1089
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1001
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 924
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 893


Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
Харченко призначив нового позаштатного радника
Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)