Затримали нападників на поліцейських з Вінничини (ФОТО)
Нападників на поліцейських затримали в Одеській області. Їм загрожує довічне ув'язнення.
Про це повідомляє Національна поліція.
"Завдяки злагодженій роботі оперативних служб було встановлено місцеперебування фігурантів — вони переховувались на території Одеської області. Зловмисники затримані за силової підтримки спецпідрозділу КОРД", - написали у пресслужбі.
Нападниками виявилися двоє військових, батько та син, 52 та 26 років, уродженці Вінницької області.


Зазначено, що 20-річний поліцейський, захищаючи напарника, на якого напали першим, встиг здійснити постріли та поранити зловмисників. Проте сам поліцейський загинув при виконанні службових обов'язків.
Наразі обставини події й мотиви злочину встановлюються.
"За фактом нападу слідчі розпочато кримінальне провадження за ст. 348 Кримінального кодексу України - Вбивство або замах на вбивство працівника правоохоронного органу у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків", - додали у поліції.
Крім того, у дописі пояснили, що санкція статті передбачає до довічного позбавлення волі.
"Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Вінницька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону", - підсумували у тексті.
Нагадаємо, що 20 квітня у Вінницькій області розстріляли поліцейських.
- 527 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 Бої точилися поблизу Греківки
- 08:26 У Сіверськодонецьку чоловік помер від холоду. «Не знаю, як ми виживимо цієї зими. Може, відійдемо в інший світ»
- 19:00 Майже 300 дітей з Лисичанської громади до Дня Миколая отримають по тисячі гривень допомоги – куди звертатися
- 18:00 Колишню чиновницю з Луганщини засудили до 9 років за колабораціонізм
- 17:00 Сіверськодончанам виплатили понад 70 тис. грн допомоги на лікування
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 795
- На Дніпропетровщині загинув захисник з Лисичанська Валерій Шутов 27.11.2025 переглядів: 768
- Стало відомо про загибель на війні ще одного військового з Луганщини 27.11.2025 переглядів: 748
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 642


Бої точилися поблизу Греківки
У Сіверськодонецьку чоловік помер від холоду. «Не знаю, як ми виживимо цієї зими. Може, відійдемо в інший світ»
На окупованій Луганщині через спалах грипу люди стоять у довгих чергах до поліклініки, – “Жовта стрічка”