Штурмові дії противник зосередив на Лиманському напрямку, - Лисогор
Ворог минулої доби атакував у Серебрянському лісі, Надії та Новоєгорівці.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
За словами очільника Луганщини Артема Лисогора, штурмові дії противник зосередив на Лиманському напрямку. Наземна активність росіян спостерігалася на території Серебрянського лісу, Надії та Новоєгорівки.
«По селах регіону завдано два авіаудари – по Білогорівці та Невському. Стельмахівка та Греківка потерпали від артилерії загарбників. Мінометні обстріли спіткали Макіївку, Куземівку та Стельмахівку. Небезпека зберігається по всій лінії бойового зіткнення», – сказав начальник обласної військової адміністрації.
Також повідомляється, що до деокупованих Новолюбівки та Невського вчора вдалося доправити продуктові та гігієнічні набори.
Нагадаємо, російські війська завдали авіаційних ударів по Невському та Білогорівці.
- 338 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Дітям, які повернулись з ТОТ чи депортації, виплачуватимуть “підйомні”
- 17:45 Міноборони та Коордштаб: росія маніпулює темою обміну полоненими й тілами загиблих
- 14:00 Під час обстрілу Києва поранений пресофіцер ДСНС родом з Луганщини: є можливість допомогти
- 11:49 Повітряні сили України збили Су-35 на Курському напрямку (ВІДЕО)
- 11:30 Рубіжанська МВА виплачує гроші на оздоровлення дітей: що треба знати
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 6314
- у рф пригрозили Україні втратою кількох обласних центрів: про що йдеться 31.05.2025 переглядів: 4040
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 2965
- Окупанти знайшли ще дві “безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку (АДРЕСИ) 02.06.2025 переглядів: 1893