Уздовж лінії бойового зіткнення ворог посилив мінометні обстріли, - Лисогор
Минулої доби поблизу Макіївки, Греківки, Стельмахівки та Куземівки росіяни 39 разів відкривали вогонь з мінометів.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Уздовж лінії бойового зіткнення ворог посилив мінометні обстріли. За учора лише поблизу Макіївки, Греківки, Стельмахівки та Куземівки росіяни 39 разів відкривали вогонь з цього виду озброєння. Також вони активно застосовували артилерію – цілили в бік Невського, Макіївки, Стельмахівки. Безпілотники противника були зафіксовані у Куземівці та Невському», – поінформував очільник Луганщини Артем Лисогор.
По Білогорівці та території Серебрянського лісу окупанти завдали авіаційних ударів. Атаки противника Сили оборони відбили від Стельмахівки, Греківки, у Білогорівці та Серебрянському лісництві.
Також повідомляється, що упродовж тижня поліцейські Луганщини зафіксували пошкодження й руйнування сімох домоволодінь в Новолюбівці та ще одного – у Невському. Це наслідки цьогорічних російських обстрілів.
Раніше повідомлялося, що Макіївку росіяни обстріляли з мінометів та артилерії. Від вогню ворога також потерпала Греківка.
- 470 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 В освітніх закладах на ТОТ вводять оцінки за поведінку
- 18:00 Окупанти відбиратимуть ДНК-матеріали родичів тих, хто похований на «Лісовій Дачі»
- 17:00 «Чекаємо на критику та раціональні пропозиції». У Сіверськодонецькій МВА розповіли про робочу поїздку до «Лісової Дачі»
- 16:00 Двом луганчанам, яких взяли в полон Сили оборони, повідомили про підозру
- 15:00 Одна з громад розпочала прийом заяв на літнє оздоровлення дітей
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 18.01.2026 переглядів: 1808
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 611
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 560
- Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти 12.01.2026 переглядів: 473


«Чекаємо на критику та раціональні пропозиції». У Сіверськодонецькій МВА розповіли про робочу поїздку до «...
Дружина ветерана з Луганщини відкрила фотоцентр у Дрогобичі
Сіверськодончани про воду: «Ремонтними роботами навіть не пахне, зробили б уже підвіз води»