Важливість перевірки історії власності автомобіля перед купівлею за допомогою CARFAX

Коли мова йде про купівлю автомобіля, зокрема імпортованого з США, одним з ключових кроків є перевірка його історії власності. Сервіс як Карфакс надає детальний звіт про минуле автомобіля, що дозволяє потенційним покупцям уникнути багатьох проблем. Використання таких засобів є важливим не лише для забезпечення безпеки угоди, але й для забезпечення спокою нового власника.

Як працює CARFAX

CARFAX є відомим сервісом, що спеціалізується на наданні історії автомобілів, особливо тих, які були експортовані зі Сполучених Штатів. Система збирає дані з багатьох джерел, включно з державними установами, страховими компаніями, автосалонами та поліцією. Основні види інформації, які надає CARFAX, включають:

 • Історія власності: відомості про всіх попередніх власників, їхню кількість та тривалість володіння автомобілем.

 • Записи про аварії: інформація про будь-які зареєстровані дорожньо-транспортні пригоди, зокрема ступінь пошкоджень автомобіля.

 • Виклики на сервісне обслуговування: деталі про офіційні відкликання автомобілів або регулярне технічне обслуговування, яке було проведено.

 • Перевірки пробігу: дані про пробіг автомобіля, щоб виявити можливі маніпуляції з одометром.

Ці звіти можуть бути надзвичайно корисними при оцінці реального стану автомобіля. Наприклад, знання про значні аварії в минулому може вказувати на потенційні проблеми з безпекою або майбутніми витратами на ремонт. З іншого боку, детальний запис обслуговувань може підтвердити догляд за автомобілем і є хорошим індикатором його надійності.

Для використання системи CARFAX вам потрібно виконати наступні кроки:

 1. Відвідайте веб-сайт CARFAX. Перш за все, перейдіть на офіційний сайт CARFAX.

 2. Створіть акаунт. Якщо у вас ще немає акаунту на CARFAX, вам потрібно буде зареєструватися. Введіть необхідні дані, такі як ваше ім'я, електронна пошта, та створіть пароль.

 3. Пошук звіту за VIN-кодом. Основний спосіб отримати інформацію про автомобіль через CARFAX — це ввести VIN (Vehicle Identification Number, тобто номер ідентифікації транспортного засобу). Введіть VIN автомобіля, щодо якого ви хочете отримати звіт, у відповідне поле на сайті.

 4. Оплата звіту. Звіти CARFAX не є безкоштовними. Виберіть пакет послуг, який найкраще відповідає вашим потребам. Вони можуть варіюватись від одного звіту до пакетів з кількома звітами або навіть підпискою на необмежений доступ.

 5. Перегляд звіту. Після оплати звіту ви матимете доступ до детальної інформації про історію автомобіля.

Також, CARFAX забезпечує покупців сертифікатами, які можуть додати впевненості у покупці вживаного автомобіля. Сертифікат CARFAX може значно зменшити ризики, пов'язані з придбанням б/в автомобіля, надаючи покупцям інформацію для більш обізнаного вибору.

Переваги звіту CARFAX:

 • Надійність інформації: звіти базуються на офіційних даних і вважаються дуже надійними.

 • Детальність звіту: покривають всі аспекти історії автомобіля.

 • Простота доступу: звіти CARFAX легко доступні онлайн, що забезпечує зручність отримання необхідної інформації з будь-якої точки світу.

 • Допомагають зробити обґрунтований вибір та уникнути потенційних ризиків.

Перевірка історії власності автомобіля через CARFAX є важливою частиною процесу купівлі, особливо коли йдеться про авто з США.