Громада Сєвєродонецького району виплатила захисникам майже 300 тис. грн допомоги
16 військових та членів їхніх сімей з Гірської громади у квітні отримали 296 тисяч гривень матеріальної допомоги.
Про це повідомляє Гірська МВА.
Зазначається, що 13 військовослужбовців та військовослужбовиць, учасників та учасниць бойових дій отримали 260 тисяч гривень (20 тисяч гривень кожному).
Трьом мешканцям громади надали одноразову матеріальну грошову допомогу як члену сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни/члену сім’ї загиблого (померлого) Захисника і Захисниці України у сумі 36 тисяч гривень (12 тисяч гривень кожному).
Допомогу надали з місцевого бюджету громади відповідно до Програми підтримки військовослужбовців, учасників бойових дій та членів їхніх сімей Гірської міської територіальної громади на 2024-2027 роки. Її реалізація розпочалася з 1 січня 2024 року.
З умовами подання документів, процесом їхнього розгляду, призначення та виплати допомоги можна ознайомитися за посиланням.
Нагадаємо, Білокуракинська селищна територіальна громада у квітні надала матеріальну допомогу захисникам та захисницям на загальну суму 140 тисяч гривень.
- 528 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 До 11 та 8,5 років позбавлення волі засудили колаборантів з Лисичанська та Щастя
- 18:00 Скільки ВПО знайшли роботу через Службу зайнятості: підсумки 2025 року
- 17:00 На «Діалозі з бізнесом» підприємцям Луганщини розкажуть про податкові зміни
- 16:00 Лисичанська МВА з’ясовує потреби громади у культурних заходах: подробиці
- 15:00 ДНК-експертиза підтвердила загибель захисника з Попаснянської громади
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 492
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 486
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 483
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 448


ДНК-експертиза підтвердила загибель захисника з Попаснянської громади
Після вилучення останків з «Лісової дачі» окупанти заявили про розширення території пошуку тіл
«Коли запустять ліфти, що вже встановили?» Сіверськодончани «рознесли» пости окупантів щодо нових ліфтів