У НГУ показали, як виглядає “бій там, де раніше був густий ліс” (ВІДЕО)
На Лиманському напрямку тривають бойові дії. Нацгвардійці показали кадри одного з боїв, знятих від першої особи.
Відео опублікували у телеграм-каналі НГУ.
За інформацією, на цьому напрямку сторони намагаються закріпитися, поліпшити своє тактичне положення. Тривають обміни артилерійськими й мінометними ударами, працюють інші засоби. Противник намагається тиснути, бійці бригади "Хартія" стримують його і йдуть відбивати позиції.
“Ось як виглядає бій там, де раніше був густий ліс. Відео містить кадри від першої особи, щоб показати, яких титанічних зусиль докладають наші бійці”, – сказано у підписі до відео.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бригади Нацгвардії за тиждень вразили 18 бліндажів противника та знешкодили понад 28 ворожих FPV-дронів на Лиманському напрямку.
- 775 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рідні безвісти зниклих військовослужбовців можуть отримати 15 тисяч гривень від Лисичанської МВА
- 18:00 Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
- 17:00 Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру
- 16:00 Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній
- 15:00 Луганчан запрошують на екскурсію Києвом (РЕЄСТРАЦІЯ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 888
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 660
- «Півторалітрова пляшка "Прозорої" може коштувати комусь життя». Андрій Єременко — про бої за Луганщину, відповідальність і повернення до цивільного життя 07.08.2026 переглядів: 626
- Бойко розповіла, що відбувається з житловим проєктом Сіверськодонецької МВА на Київщині 07.08.2026 переглядів: 596


Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця
ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти знову провалюють підготовку до зими
