По населених пунктах Луганщини поблизу лінії фронту окупанти завдали 110 обстрілів
Сили оборони відбили наступи противника поблизу Стельмахівки на Куп’янському напрямку, Новоєгорівки, Греківки, Макіївки, Невського та Серебрянського лісництва – на Лиманському, Білогорівки – на Бахмутському.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Як зазначив очільник Луганщини Артем Лисогор, наземна активність росіян спостерігається вздовж усієї лінії бойового зіткнення. З авіації окупанти завдали ударів по Білогорівці та території Серебрянського лісу.
«По населених пунктах, розташованих поблизу лінії фронту, завдано 110 обстрілів. 31 раз окупанти вдарили з артилерії по Греківці, Невському, Куземівці, Стельмахівці. 34 – з мінометів. Потерпали Макіївка, Стельмахівка, Куземівка. Крім того, в районах Невського та Куземівки бойові завдання намагалися виконати 45 ворожих БПЛА», – поінформував Артем Лисогор.
Також повідомляється, що до деокупованих сіл Луганщини в останній день квітня волонтери доставили продуктові набори. Їх роздали жителям Невського, Новолюбівки й Макіївки.
Раніше повідомлялося, що кількість ворожих обстрілів зросла по всій лінії фронту.
- 433 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Понад 26 млн грн передбачили громади Луганщини на підтримку релокованого бізнесу, – Харченко
- 18:00 Екоінспектори визначили шкоду довкіллю через обстріли ліцею у Рубіжному
- 17:00 У Дніпрі затримали співзасновника фірми, що веде бізнес на окупованій Луганщині
- 16:00 В Ірпені перепоховають прикордонника з Луганщини, посмертно нагородженого орденом «За мужність»
- 15:00 Мінсоцполітики: Україна вивчає можливість будівництва модульного житла для ВПО за шведськими технологіями
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Житло для ВПО за гривню та додаткова допомога на єОселю. Інтерв’ю з Русланом Горбенком 12.05.2026 переглядів: 944
- На війні загинув уродженець Луганщини Денис Привалов 14.05.2026 переглядів: 917
- У Дніпрі попрощаються з військовим з Луганщини Олександром Пушкарським 16.05.2026 переглядів: 901
- У травні проведуть новий відбір учасників іпотечної програми «Житло для ВПО» 12.05.2026 переглядів: 705


Понад 26 млн грн передбачили громади Луганщини на підтримку релокованого бізнесу, – Харченко
Сіверськодонецьке КП відмінило торги на розробку проєкту житла у Халеп’ї
«Житло для ВПО 60+»: від сіверськодончан надійшло майже півтисячі заяв, їхня обробка триває
