The Times назвав план з чотирьох пунктів, якій має виконати Захід для допомоги Україні у війні з рф

The Times назвав план з чотирьох пунктів, якій має виконати Захід для допомоги Україні у війні з рф

Захід має доповнити пакети допомоги Україні чотирма вдосконаленнями, щоб продемонструвати зацікавленість у зміщенні балансу переваг від агресивної автократії рф в бік створення стабільної, демократичної та процвітаючої України.

Про це пише The Times.

Видання пояснює, що нинішніх обсягів допомоги Україні може вистачити лише на цей рік і на початок 2025 року.

"А потім політичний клімат може змінитися. Тому дуже важливо, щоб ця допомога була використана розумно протягом наступних кількох місяців. Щобільше, прихильники України повинні скористатися моментом, щоб вийти з позиції глядачів і взяти більш безпосередню участь", - йдеться у закритій статті, яку цитує ZN.ua.

По-перше, Захід повинен правильно сформулювати свої військові витрати — як гідну колективну пожертву. По всій Європі також слід організувати збір коштів на безпілотники. Це допоможе Україні у боротьбі з російською агресією.

По-друге, уряди також можуть брати на себе більше ризиків, щоб зробити військову допомогу більш ефективною. НАТО підготувало сотні тисяч українських солдатів, але краще було б навчати їх на заході України, а не за кордоном (зараз перевага надається Польщі, Великій Британії та Німеччині).

Слід наймати приватних підрядників й колишніх військових, для виконання цієї роботи. Те ж саме стосується технічного обслуговування і ремонту подарованої Заходом техніки, який можна було б проводити за лінією фронту, швидко й ефективно, замість того, щоб відправляти потягом на військові бази на Заході для тижневого ремонту, вважає газета.

Третій момент полягає в тому, що українцям та їхнім спонсорам — потрібно збільшити темп операцій. Росіяни надолужують згаяне, знаходячи способи перевершити деякі високотехнологічні види озброєнь, які були передані українцям. Однак є чимало російських слабких місць, які можна використати, головним з яких є надзвичайний рівень недовіри між офіцерами на місцях і часто корумпованим генеральним штабом.

Четверте - далекобійну зброю слід використовувати для ударів по паливних складах, збройових заводах й залізничних лініях росії.